Uue kollektsiooni MOM loomisel tegi Lindex koostööd Lovisa Burfittiga.

Sel kevadel tuleb Lindexil välja uus kollektsioon tulevastele emadele. Kollektsiooni MOM tutvustatakse lindex.com lehel veebi-erina ja see tuleb müügile märtsi alguses.

 

Selle uue kollektsiooni loomisel tegi Lindex koostööd Lovisa Burfittiga, kelle illustratsioonidega on kaunistatud kolm emadekollektsiooni toppi. Lovisa Burfitt on Skandinaavia üks edukamaid illustraatoreid, kelle loomingut tuntakse kogu maailmas tänu tema koostööle tuntumate disaini- ja moemajadega.

„Ma arvan, et sellest kollektsioonist kumab läbi Pariisi temaatika. Mulle meeldib joonistada sealset arhitektuuri, Pariis on minu jaoks üks nõiduslik linn,” vastas Lovisa Burfitt küsimusele, kust ammutas ta inspiratsiooni Lindexi uue kollektsiooni MOM illustratsioonide loomiseks.

Kevadkollektsiooni kuuluvad kõrge õmblus- ja kangakvaliteediga teksapüksid, püksid, seelikud, topid ja pluusid. Hästi läbimõeldud värviskaala võimaldab kokku panna hulga erinevaid rõivakomplekte. Materjalivaliku puhul on eelkõige arvesse võetud asjaolu, et lapseootel naised eelistavad pehmeid, siledaid ja mugavaid riideid. Venivast trikoomaterjalist värvel pükstel ja muudki reguleeritavad detailid, mis arvestavad keha ümbermõõtude suurenemisega, on kollektsiooni loomulik osa.

„Selle kollektsiooni eesmärk on pakkuda laia valikut pükse ja teksapükse, aga ka seelikuid. Nendele lisame toppe või isegi kleite, kui neid hooajal peaks vaja minema. Kollektsiooni erinevaid esemeid kokku sobitades ja omavahel kombineerides on tulevasel emal olemas kogu raseduse aja hästi toimiv garderoob,” ütles Lindexi kollektsiooni MOM tootejuht Katrin Pellmé.

Kahekümnest rõivaesemest koosneva kevadkollektsiooni esimene osa tuleb müügile 10. nädalal ning sellele tuleb kevad-suvist lisa aprilli ja mai alguses.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags: