Very Victoria Silvstedt Lindexis

Septembris esitleme Lindexi pesuosakonnas Very Victoria Silvstedt by Marie Meili pesukollektsiooni, mis sisaldab võrgutavaid ja kaasaegseid rinnahoidjaid ning püksikuid eri elujuhtumiteks.

“Olen alati uskunud, et kui elad kirglikult, pead soovitu saavutama. Pesu on üks minu tõelisi kirgi! Olen väga põnevil, et saan olla muusa sellisele suurepärasele kollektsioonile, mis sisaldab nii palju kauneid esemeid, mida iga naine sooviks oma pesusahtlisse,” ütleb Victoria Silvstedt.

Kollektsiooni Very Victoria Silvstedt põhiidee on täiuslik sobivus kombineerituna ööpäevaringse glamuuriga. Täiuslik sobivus keskendub rinnajoonele viie põhilise rinnahoidjamudeliga, mis varieeruvad loomulikust kujust kuni pilkupüüdva kahe numbri jagu suurendava korvini. Viie kuju nimed on Diva, Voltage, Venus, VIP ja Divine. 

“Leiame, et Victria Silvstedt on väga enesekindel naine ning ta tõepoolest jumaldab seda kollektsiooni. Victoria on enam kui teadlik imekauni pesu olulisusest ja kuidas see on iga suurepärase rõivakomplekti alus,” ütleb Lindexi pesuosakonna disaini- ja ostujuht Inger Lundqvist.

Kollektsiooni Very Victoria Silvstedt kandes saab iga naine tunda end ülinaiseliku ja ilusana, olgu siis tegemist punasel vaibal viibimise või igapäevaste intiimsustega.

Kollektsiooni esitletakse veebis www.lindex.com 16. septembril.  

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media