Very Victoria Silvstedt w Lindex

We wrześniu, w dziale bielizny Lindex, będzie miała swoją premierę piękna kolekcja bielizny Very Victoria Silvstedt autorstwa Marie Meili - szeroki wybór uwodzicielskich i nowoczesnych biustonoszy oraz fig na różne okazje.

- Zawsze wierzyłam, że jeśli masz pasję w życiu, trzeba być jej wiernym, a bielizna jest naprawdę jedną z moich pasji! Jestem bardzo podekscytowana faktem, że jestem muzą tej wspaniałej kolekcji, zawierającej tyle pięknych rzeczy, które każda kobieta będzie chciała mieć w swojej szafie - mówi Victoria Silvstedt.

Kolekcja Very Victoria Silvstedt powstała na bazie koncepcji idealnego dopasowania w połączeniu ze splendorem przez 24 godziny na dobę. Idealne dopasowanie koncentruje się głównie na linii biustu. Kolekcja zawiera biustonosze w pięciu głównych modelach - od naturalnego do przyciągającego wzrok biustonosza, który powiększa biust o dwie miseczki. Pięć modeli biustonoszy nosi nazwy: Diva, Voltage, Venus, VIP i Divine.

- Uważamy, że Victoria Silvstedt to kobieta pewna siebie i naprawdę bardzo podoba jej się ta kolekcja. Lepiej niż większość ludzi rozumie, jak ważna jest fantastyczna bielizna i wie, jak przyczynia się do uzyskania wspaniałego wyglądu - mówi Inger Lundqvist, Kierownik Działu Projektowania i Zakupów w dziale bielizny Lindex.

W bieliźnie z kolekcji Very Victoria Silvstedt każda kobieta może poczuć się bardzo kobieca i piękna - czy to na czerwonym dywanie, czy w codziennej intymności.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży na www.lindex.com 16 września.  

Więcej zdjęć można znaleźć w zakładce Lindex Newsroom:

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media