W swojej wiosennej kampanii bielizny Lindex składa hołd kobiecej przyjaźni

Report this content

W tym roku Lindex po raz kolejny zaprasza klientki i pracownice to uczestnictwa w wielkiej kampanii Bra-volution, kładącej nacisk na inspirujące kobiece przyjaźnie. Kampania przedstawia sześć kobiet wraz z przyjaciółkami, które prezentują razem wiosenną kolekcję bielizny.

Uczestniczki poprzedniej kampanii Bra-volution otrzymały propozycję ponownego zgłoszenia, a sześć finalistek przyprowadziło ze sobą przyjaciółki i razem zostały modelkami przez jeden dzień. Kampania składa hołd temu, co w tych przyjaźniach wspierające i podnoszące na duchu.

Jest wspaniałą mamą. Wiele przeszła, ale trzyma głowę wysoko. Jestem bardzo dumna, że jestem jej córką. Pragnę dać jej tę możliwość, aby okazać jak bardzo ją doceniam, i chcę aby poczuła się piękna, ponieważ naprawdę jest piękna – mówi Rikke Karlsveen z Norwegii.

Bra-volution to koncepcja, która ukazuje ofertę bielizny Lindex w różnych modelach dla wszystkich kobiet. Klientki już to doceniły, bo teraz mogą w łatwy sposób znaleźć biustonosz dla siebie. Zainteresowanie udziałem w tegorocznej kampanii było ogromne, a modelki pochodzą ze Szwecji, Norwegii, Finlandii i Litwy.

Kampania Bra-volution zainspirowała mnie do bycia zawsze najlepszą wersją siebie. Dlatego chcę wrócić i podzielić się tym doświadczeniem z moją młodszą siostrą, co na pewno będzie miało na nią pozytywny wpływ i pomoże jej rozwijać się jako silna i pewna siebie kobieta – mówi Monika Zilenaite z Litwy.

Wiosenna bielizna jest dostępna w stonowanych pastelowych barwach z akcentem szarego melanżu. Romantyczna i kobieca kolekcja z miękkich tkanin.

Bra-volution i wiosenna kolekcja pojawią się we wszystkich sklepach Lindex oraz w sklepie internetowym lindex.com 9 lutego.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

Subscribe