W swojej wiosennej kampanii bielizny Lindex składa hołd kobiecej przyjaźni

W tym roku Lindex po raz kolejny zaprasza klientki i pracownice to uczestnictwa w wielkiej kampanii Bra-volution, kładącej nacisk na inspirujące kobiece przyjaźnie. Kampania przedstawia sześć kobiet wraz z przyjaciółkami, które prezentują razem wiosenną kolekcję bielizny.

Uczestniczki poprzedniej kampanii Bra-volution otrzymały propozycję ponownego zgłoszenia, a sześć finalistek przyprowadziło ze sobą przyjaciółki i razem zostały modelkami przez jeden dzień. Kampania składa hołd temu, co w tych przyjaźniach wspierające i podnoszące na duchu.

Jest wspaniałą mamą. Wiele przeszła, ale trzyma głowę wysoko. Jestem bardzo dumna, że jestem jej córką. Pragnę dać jej tę możliwość, aby okazać jak bardzo ją doceniam, i chcę aby poczuła się piękna, ponieważ naprawdę jest piękna – mówi Rikke Karlsveen z Norwegii.

Bra-volution to koncepcja, która ukazuje ofertę bielizny Lindex w różnych modelach dla wszystkich kobiet. Klientki już to doceniły, bo teraz mogą w łatwy sposób znaleźć biustonosz dla siebie. Zainteresowanie udziałem w tegorocznej kampanii było ogromne, a modelki pochodzą ze Szwecji, Norwegii, Finlandii i Litwy.

Kampania Bra-volution zainspirowała mnie do bycia zawsze najlepszą wersją siebie. Dlatego chcę wrócić i podzielić się tym doświadczeniem z moją młodszą siostrą, co na pewno będzie miało na nią pozytywny wpływ i pomoże jej rozwijać się jako silna i pewna siebie kobieta – mówi Monika Zilenaite z Litwy.

Wiosenna bielizna jest dostępna w stonowanych pastelowych barwach z akcentem szarego melanżu. Romantyczna i kobieca kolekcja z miękkich tkanin.

Bra-volution i wiosenna kolekcja pojawią się we wszystkich sklepach Lindex oraz w sklepie internetowym lindex.com 9 lutego.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe