Wiosenna imprezowa kolekcja Lindex, inspirowana stylem Kate Hudson

Report this content

Kate Hudson, modelka Lindex oraz muza wiosennej i letniej kolekcji 2014, jest nominowaną do Oscara aktorką, słynącą ze swojego stylu, oraz częstym gościem przyjęć na czerwonym dywanie.

Wiosenna imprezowa kolekcja Lindex, która pojawi się w sklepach stacjonarnych oraz na lindex.com 23 kwietnia, jest silnie inspirowana własnym stylem imprezowym Kate Hudson. Kluczowe słowa dla kolekcji to: elegancka, nowoczesna, seksowna i efektowna.

Stworzyliśmy tę kolekcję, mając na myśli styl Kate na czerwonym dywanie. Chcemy odzwierciedlić styl, w jakim Kate ubiera się na takie okazje. Kolekcja emanuje hollywoodzkim splendorem i poczuciem luksusu - ubraniach nadają się do noszenia, ale są odświętne - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Kolekcja obejmuje dwie dłuższe klasyczne suknie, dwa kimona w ramach azjatyckiego akcentu oraz kombinezon. Modny kombinezon to podstawowy strój na przyjęcie - jednoczenie elegancki i nieformalny.

Dobierając strój na wieczorne wyjście, trzeba znaleźć krój, który podkreśla nasze walory, bez względu na kształt sylwetki. W kombinezonie zawsze będziecie czuć się komfortowo i szykownie - mówi Kate Hudson.

Zobacz Kate w akcji stylizacji jej ulubionych;czerwona sukienka, kombinezon i kimono

Kolekcja pojawi się w sklepach Lindex oraz na lindex.com 23 kwietnia.

Informacje na temat kampanii
Fotograf, zdjęcia do kampanii: Giampaolo Sgura
Reżyser filmu: Andy Margetson
CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency
Zdjęcia do kampanii wykonano w Spring Studios, a film nakręcono w studiach Park Royal w Londynie

Zdjęcia w większej rozdzielczości znajdziesz w części Lindex Newsroom

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

Subscribe