Wyjątkowa kampania z pracownicami Lindex w roli modelek

Tej wiosny, Lindex prezentuje wyjątkową kampanię, w której modelkami są pracownice firmy. Kampania ma przekazać wszystkim kobietom wiadomość „Znajdź idealny biustonosz na każdą okazję”. Będzie to łatwiejsze, dzięki nowemu asortymentowi biustonoszy Lindex oraz sposobowi prezentowania ich w sklepach i w Internecie.

Dziś pracownice Lindex mają okazję doświadczyć zupełnie innego i ekscytującego dnia pracy. Wyzwanie polegało na zostaniu modelką w kampanii Lindex „Bra-volution”, która zachęca wszystkie kobiety do znalezienia idealnego biustonosza. Zainteresowanie było ogromne. Na casting w Sztokholmie dostało się 45 pracownic, spośród których wybranych zostanie pięć, które za kilka tygodni czeka sesja fotograficzna w Londynie.

- Zawsze chcemy angażować naszych pracowników w różnych obszarach operacyjnych firmy Lindex. W ten sposób możemy wykorzystać ich kreatywność i zaangażowanie, a jednocześnie dajemy im szansę spróbowania czegoś, co normalnie jest bardzo odległe od ich codziennej pracy w sklepie lub w biurze - mówi Sofia Brax, Menadżer Działu HR w Lindex.

Kampania biustonoszy zachęca wszystkie kobiety do znalezienia biustonosza idealnego do swoich potrzeb. Będzie to łatwiejsze dzięki nowemu sposobowi prezentowania bielizny w sklepach Lindex, w oparciu o potrzeby klientki oraz tego, jakiego typu biustonosza szuka, a także dzięki doświadczeniu pracowników Lindex w dziedzinie biustonoszy.

- Nasi pracownicy są ekspertami od bielizny. Jeśli chodzi o znalezienie modelu biustonosza w oparciu o różne potrzeby kobiet oraz typ sylwetki, był to wybór oczywisty, aby nasze pracownice zostały modelkami w tej kampanii i zaprezentowały różne modele - mówi Inger Lundqvist, Menadżer Działu Projektowania i Zakupów w Departamencie Bielizny w Lindex.

- Udzial w sesji w Sztokholmie był dla mnie ogromnym przezyciem. Moglam zobaczyc jak wyglada profesjonalna sesja fotograficzna z backstage’u co było doskonala zabawa i przede wszystkim cudownym doswiadczeniem. Poczuc się przez chwile jak prawdziwa gwiazda to bezcenne uczucie.- mowi Adriana Szkola, (VM) z Walbrzycha, jedna z modelek z Lindexu

Kampania wystartuje w maju i będzie widoczna w różnych kanałach - jak druk, reklama zewnętrzna, sklepy i Internet. Nowa linia modeli będzie dostępna w sklepach Lindex oraz w sklepie internetowym od maja.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media