Zákaznice značky Lindex jako hvězdy velké jarní kampaně zaměřené na spodní prádlo

Letošní velkou jarní kampaň Bra-volution (podprsenková revoluce), která se zaměřuje na spodní prádlo, prezentují zákaznice, které Lidnex vyzval, aby se na jeden den staly modelkami. 

V posledních dvou letech byly modelkami kampaně Bra-volution odvážné zaměstnankyně Lindexu, které uvedly na trh nový koncept střihů. Kampaně Bra-volution byly velice úspěšné, a to v prodejnosti, tak u zákaznic samotných. Jednoduchost a srozumitelnost celého konceptu Bra-volution totiž velice usnadňuje hledání oblíbeného střihu.

„Chceme inspirovat ještě více žen k tomu, aby si mezi podprsenkami našly takové, které jim budou sedět nejlépe. A tentokrát toho chceme dosáhnout právě ve spolupráci s našimi zákaznicemi. Děvčata byla naprosto úžasná a energie při celém focení byla báječná: spousta vzrušení a trocha nervozity,“ říká Anne-Kathrine Almark, manažerka marketingové komunikace společnosti Lindex.

Modelkami na jeden den se chtělo stát 700 dívek ze 13 různých zemí, takže i tato kampaň se dá považovat za úspěch. Ze všech přihlášených bylo vybráno 25 žen, které odcestovaly na casting do Stockholmu, z něhož vzešlo 6 finalistek pro fotografování v Londýně. Ty pro letošní kampaň pocházejí ze Švédska, Norska, Finska a Lotyšska.

„Fotografování bylo skvělé a bylo skvělé mít šanci vidět vše, co se odehrává v zákulisí. Byla to příjemná a zábavná zkušenost, protože celý tým ve studiu jednal velice profesionálně a choval se tak, že jsme se cítily uvolněně. Předčilo to moje očekávání a jsem šťastná, že jsem to mohla prožít,“ říká Sanna Skoglund, jedna z modelek kampaně Bra-volution.

Kampaň i prodej jarní kolekce odstartuje na všech prodejnách Lindex a na webu lindex.com již 4. února.                                                                                                                                

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe