Zákazníci společnosti Lindex věnovali milion na výzkum rakoviny prsu

Lindex a jeho zákazníci ve všech zemích, kde firma působí, společně získali celkem 1.2 milona EUR

Společnost Lindex podpořila boj s rakovinou prsu celou řadou aktivit, především pak prostřednictvím prodeje své speciálně navržené kolekce Pink, z níž 10 % prodejní ceny putuje na dobrou věc. K letošní dobročinné sbírce zásadně přispěl růžový kožený náramek a každoroční prodej růžových stužek Pink Ribbon.

 „Jsem velmi pyšný, že jsme společně s našimi zákazníky mohli takto skvěle přispět k boji proti rakovině prsu. Ženy představují velkou část našich zákazníků i zaměstnanců a protože se jedná o onemocnění zasahující převážně ženy, je to pro nás zvláště důležitý problém,“ říká Ingvar Larsson, generální ředitel společnosti Lindex. 

Boj proti rakovině prsu je důležitou součástí sociální odpovědnosti společnosti Lindex a tato módní společnost je hrdá na to, že může být již od roku 2003 hlavním partnerem kampaně Pink Ribbon . Tato iniciativa tak celou dobu přispívá k financování výzkumu rakoviny a zvyšování povědomí o této nemoci mezi lidmi.

V České republice bude výtěžek věnován Alianci žen (projekt Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu)

Další informace o boji proti rakovině prsu najdete na webu www.youngandcancer.cz

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media