Zákazníci společnosti Lindex věnovali milion na výzkum rakoviny prsu

Lindex a jeho zákazníci ve všech zemích, kde firma působí, společně získali celkem 1.2 milona EUR

Společnost Lindex podpořila boj s rakovinou prsu celou řadou aktivit, především pak prostřednictvím prodeje své speciálně navržené kolekce Pink, z níž 10 % prodejní ceny putuje na dobrou věc. K letošní dobročinné sbírce zásadně přispěl růžový kožený náramek a každoroční prodej růžových stužek Pink Ribbon.

 „Jsem velmi pyšný, že jsme společně s našimi zákazníky mohli takto skvěle přispět k boji proti rakovině prsu. Ženy představují velkou část našich zákazníků i zaměstnanců a protože se jedná o onemocnění zasahující převážně ženy, je to pro nás zvláště důležitý problém,“ říká Ingvar Larsson, generální ředitel společnosti Lindex. 

Boj proti rakovině prsu je důležitou součástí sociální odpovědnosti společnosti Lindex a tato módní společnost je hrdá na to, že může být již od roku 2003 hlavním partnerem kampaně Pink Ribbon . Tato iniciativa tak celou dobu přispívá k financování výzkumu rakoviny a zvyšování povědomí o této nemoci mezi lidmi.

V České republice bude výtěžek věnován Alianci žen (projekt Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu)

Další informace o boji proti rakovině prsu najdete na webu www.youngandcancer.cz

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

Subscribe

Media

Media