Zaměstnankyně společnosti Lindex modelkami unikátní kampaně

Toto jaro společnost Lindex přichází s jedinečnou kampaní, v niž jako modelky figurují zaměstnankyně této společnosti. Kampaní chce společnost Lindex vybídnout všechny ženy, aby si našly ideální podprsenku pro každou příležitost. To usnadní nový sortiment podprsenek Lindex a způsob, jakým se podprsenky budou v prodejnách a na internetu prezentovat.

Zaměstnankyně společnosti Lindex dnes dostaly příležitost zažít zcela nový a maximálně vzrušující pracovní den. Jejich zaměstnavatel je vyzval, aby se staly modelkami nové kampaně společnosti Lindex, nazvané „Bra-volution“, jež vyzývá ženy, aby si našly dokonalou podprsenku. Zájem byl vskutku obrovský a na casting ve Stockholmu bylo vybráno 45 žen, z nichž pět se stane tváří nové kampaně a během několika málo týdnů odletí do Londýna na fotografování

„Vždycky jsme toužili zapojit naše zaměstnance do nejrůznějších segmentů činnosti společnosti Lindex. Tímto způsobem využíváme kreativitu a oddanost našich zaměstnanců a zároveň jim dáváme možnost vyzkoušet si něco, co je většinou dosti vzdálené jejich každodenním povinnostem na prodejně nebo v kancelářích,“ říká Sofia Brax, manažerka lidských zdrojů ve společnosti Lindex.

Kampaň zaměřená na podprsenky se snaží vyzvat všechny ženy, aby si našly dokonalou podprsenku, jež bude maximálně vyhovovat jejich potřebám. To nyní bude ještě snazší, a to díky novému způsobu prezentace spodního prádla, jež vychází z potřeb zákaznic a toho, jakou podprsenku potřebují. K tomu pak dále přispěje zkušenost a odbornost zaměstnanců společnosti Lindex.

„Naši zaměstnanci jsou odborníky na spodní prádlo. Co se nalezení střihu podprsenek, jenž by vycházel z různých potřeb žen a různých tělesných proporcí, bylo pro nás naprosto přirozené, že jsme požádali naše zaměstnankyně, aby se staly modelkami kampaně a ukázaly různé střihy našeho spodního prádla,“ uvádí Inger Lundqvist, manažer nákupu a designu v Oddělení spodního prádla ve společnosti Lindex.

Z castingu máme velmi dobrý pocit. Účast pro nás byla velkým překvapením a jsme z toho nadšené. Průběh castingu byl na velmi profesionalní úrovni.Všichni byli velice milí a pomáhali nám, abychom nebyli nervózní a užili si to. Byla tady přátelská atmosfera a měli jsme možnost vyzkoušet si nové střihy podprsenek.Byla to inspirujícií zkušenost a velice jsme si to užili.Děkujeme celému týmu Lindex.Kamila Galová- Lindex Ostrava Futurum, Magdalena Kuthanová- Lindex Novy Smíchov.Dvě modelky z castingu.

Tato kampaň bude spuštěna v květnu a bude probíhat prostřednictvím různých kanálů: v tisku, na venkovních plochách, v prodejnách a také na internetu. Nová řada bude dostupná v prodejnách Lindex a na internetu od května.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media