LIQUI MOLY je oficiálním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2017

Výrobce olejů uzavírá svou účast v zimních sportech této sezony se zápasy pořádanými v Německu a Francii

Duben 2017 – Velké finále pro rozsáhlé působení značky LIQUI MOLY v zimních sportech. Německý specialista na oleje je oficiálním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2017. Bude se konat v květnu v Německu a Francii. „Mistrovství světa je poslední, velkou mezinárodní akcí v rámci zimních sportů této sezony. Pole účastníků se skládá z národů, které pro nás představují velmi důležité trhy,“ řekl Peter Baumann, marketingový ředitel společnosti LIQUI MOLY.

Mistrovství světa se účastní týmy všech severoevropských zemí a navíc ještě šest mužstev z východní Evropy a také Francie, Itálie a Švýcarska. „Rusko je náš zdaleka největší exportní trh a Severní Amerika je pro nás trhem, na kterém chceme silně růst a vidíme v něm obrovský potenciál,“ dodal marketingový ředitel. A ve všech těchto zemích je lední hokej velmi populární anebo národní sport.

Boje o titul, které se konaly v Rusku v roce 2016, sledovalo na stadionech téměř 420 000 diváků. Televizní přenosy ve 167 zemích přinesly pořadatelům sledovatelnost téměř 1,3 miliard televizních diváků. Během Mistrovství světa 2010, které se naposledy konalo v Německu, prošlo branami stadionů téměř 550 000 návštěvníků.

Firemní logo bude v obou hokejových halách Mistrovství světa v Kolíně nad Rýnem a Paříži umístěné na mantinelu za brankou, tedy v oblasti, která je důležitá pro záběry televizních kamer, na veškerých oficiálních tiskovinách a prezentačních stěnách a také v reklamních šotech na stadionových kostkách.

Turnaj, který se koná od 5. do 21. května v Německu a Francii, rozšiřuje a zakončuje několikamilionový sponzorský balíček společnosti LIQUI MOLY pro zimní sporty. Doposud zahrnoval mezinárodní zápasy v jiných disciplínách v Evropě, Severní Americe a Asii. „Miliony diváků se tímto způsobem seznámí se značkou LIQUI MOLY, čehož bychom naším působením v motoristickém sportu nedosáhli,“ doplnil Peter Baumann.

Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:     49 731 1420-189
Mobil:     49 151 16207701
Fax:     49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.

About Us

With around 4,000 items, LIQUI MOLY offers a global, uniquely broad range of automotive chemicals: Motor oils and additives, greases and pastes, sprays and car care, glues and sealants. Founded in 1957, LIQUI MOLY develops and produces exclusively in Germany. There it is the undisputed market leader for additives and is repeatedly voted the best oil brand. The company led by Ernst Prost sells its products in more than 120 countries and generated 489m euros in sales in 2016.

Media

Media