LIQUI MOLY nyní v každém motocyklu Rieju

Výrobce motocyklů a výrobce olejů stvrzují svou spolupráci

Červen 2017 – Německý specialista na motorové oleje a aditiva, společnost LIQUI MOLY, rozšiřuje svou spolupráci s výrobci motocyklů. Od této chvíle odcházejí také motocykly španělského výrobce Rieju už z továrny s olejem značky LIQUI MOLY. „Je to mimořádná pocta, když naší kvalitě důvěřují nejen řidiči motocyklů, ale i jejich výrobci,“ řekl Carlos Travé, který je ve společnosti LIQUI MOLY odpovědný za motocyklový obchod.

Už tři roky spolupracuje LIQUI MOLY s italskou firmou Beta. Také odsud odjíždějí všechny motocykly továrně vybavené olejem LIQUI MOLY. Rozhodnutí společnosti Rieju pro LIQUI MOLY je dalším krokem v OEM obchodě.

„Svým působením v MotoGP si už značka LIQUI MOLY udělala jméno na motocyklové scéně,“ řekl Jordi Riera, jednatel společnosti Rieju. Všechny týmy v Moto2 a Moto3 jezdí s olejem od LIQUI MOLY. „Máme radost, že jsme našli partnera, který vsází na kvalitu stejně nekompromisně jako my.“

A proto se naše spolupráce neomezuje jen na výrobky pro nové motocykly. Obě společnosti plánují společnou účast na veletrzích, společná reklamní opatření a prodejní aktivity. Jde o dlouhodobou strategii k využití společného působení a posílení oboustranného prospěchu.

Stejně jako ve svém klíčovém obchodě v sektoru automotive zastává LIQUI MOLY i v motocyklovém segmentu filozofii nabízení velmi širokého sortimentu chemických produktů. Proto jsou v nabídce nejen motorové oleje a aditiva, ale také vidlicové oleje, převodové oleje, spreje na řetězy, přípravky k péči o kožené části a mnoho dalšího. Vše na jednom místě, vzájemně sladěné a připravené na míru pro použití v motocyklech.

O společnosti RIEJU
Společnost RIEJU, založená v roce 1942, nabízí rozsáhlý sortiment motocyklů: offroad a supermoto (MRT, MARATHON, Tango) a také špičkové výsledky vývoje ve třídě do 50 cc (dvoutakty) a ve třídě do 125 cc (čtyřtakty). A navíc sportovní motocykly, jako jsou modely RS3, a skútry RS a BLAST. V nové výrobní řadě byla uvedena elektrokola. Všechna tato dvoukolová vozidla mají širokou základnu příznivců v Německu, Španělsku a ve Francii. Vyrábějí se výhradně ve Španělsku v silné společnosti, která bere ohled na životní prostředí. Každý rok vyrobí více než 10000 vozidel.

Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:     49 731 1420-189
Mobil:     49 151 16207701
Fax:     49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.

Media

Media