LIQUI MOLY nyní v každém motocyklu Rieju

Výrobce motocyklů a výrobce olejů stvrzují svou spolupráci

Červen 2017 – Německý specialista na motorové oleje a aditiva, společnost LIQUI MOLY, rozšiřuje svou spolupráci s výrobci motocyklů. Od této chvíle odcházejí také motocykly španělského výrobce Rieju už z továrny s olejem značky LIQUI MOLY. „Je to mimořádná pocta, když naší kvalitě důvěřují nejen řidiči motocyklů, ale i jejich výrobci,“ řekl Carlos Travé, který je ve společnosti LIQUI MOLY odpovědný za motocyklový obchod.

Už tři roky spolupracuje LIQUI MOLY s italskou firmou Beta. Také odsud odjíždějí všechny motocykly továrně vybavené olejem LIQUI MOLY. Rozhodnutí společnosti Rieju pro LIQUI MOLY je dalším krokem v OEM obchodě.

„Svým působením v MotoGP si už značka LIQUI MOLY udělala jméno na motocyklové scéně,“ řekl Jordi Riera, jednatel společnosti Rieju. Všechny týmy v Moto2 a Moto3 jezdí s olejem od LIQUI MOLY. „Máme radost, že jsme našli partnera, který vsází na kvalitu stejně nekompromisně jako my.“

A proto se naše spolupráce neomezuje jen na výrobky pro nové motocykly. Obě společnosti plánují společnou účast na veletrzích, společná reklamní opatření a prodejní aktivity. Jde o dlouhodobou strategii k využití společného působení a posílení oboustranného prospěchu.

Stejně jako ve svém klíčovém obchodě v sektoru automotive zastává LIQUI MOLY i v motocyklovém segmentu filozofii nabízení velmi širokého sortimentu chemických produktů. Proto jsou v nabídce nejen motorové oleje a aditiva, ale také vidlicové oleje, převodové oleje, spreje na řetězy, přípravky k péči o kožené části a mnoho dalšího. Vše na jednom místě, vzájemně sladěné a připravené na míru pro použití v motocyklech.

O společnosti RIEJU
Společnost RIEJU, založená v roce 1942, nabízí rozsáhlý sortiment motocyklů: offroad a supermoto (MRT, MARATHON, Tango) a také špičkové výsledky vývoje ve třídě do 50 cc (dvoutakty) a ve třídě do 125 cc (čtyřtakty). A navíc sportovní motocykly, jako jsou modely RS3, a skútry RS a BLAST. V nové výrobní řadě byla uvedena elektrokola. Všechna tato dvoukolová vozidla mají širokou základnu příznivců v Německu, Španělsku a ve Francii. Vyrábějí se výhradně ve Španělsku v silné společnosti, která bere ohled na životní prostředí. Každý rok vyrobí více než 10000 vozidel.

Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:     49 731 1420-189
Mobil:     49 151 16207701
Fax:     49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.

About Us

With around 4,000 items, LIQUI MOLY offers a global, uniquely broad range of automotive chemicals: Motor oils and additives, greases and pastes, sprays and car care, glues and sealants. Founded in 1957, LIQUI MOLY develops and produces exclusively in Germany. There it is the undisputed market leader for additives and is repeatedly voted the best oil brand. The company led by Ernst Prost sells its products in more than 120 countries and generated 489m euros in sales in 2016.

Media

Media