LIQUI MOLY podporuje tým Hahn Racing na mistrovství Evropy tahačů

Jochen Hahn se spolu se specialistou na maziva zaměřuje na obhajobu titulu

Květen 2017 – LIQUI MOLY a mistr Evropy Jochen Hahn společně startují do nové sezony závodů mistrovství Evropy tahačů FIA European Truck Racing Championship. Německý specialista na maziva podporuje tým Hahn Racing při obhajobě titulu. Nová sezona začíná 14. května v rakouském Spielbergu.

Značka olejů, která je v Německu nejoblíbenější, zásobuje vícenásobného mistra Evropy, Jochena Hahna, a jeho tým oleji, mazivy a produkty pro servis a údržbu třech závodních tahačů. „Spolupráce při oficiálním mistrovství Evropy závodních tahačů FIA završuje naše letošní sponzorování motoristických sportů,“ uvádí Peter Baumann, který je odpovědný za celosvětový marketing společnosti LIQUI MOLY. Společnost už je zapojená do závodů cestovních vozů a mistrovství světa silničních motocyklů.

„Jochen Hahn patří k nejúspěšnějším pilotům tahačů minulých let. Je dokonalým a také sympatickým velvyslancem značky, se kterým chceme posunout dopředu náš globální program pro užitková vozidla,“ říká Peter Baumann. „A prostřednictvím mistrovství Evropy závodních tahačů přesně zasáhneme naši cílovou skupinu. Proto jsme se rozhodli pro další mezinárodní seriál motoristického sportu a investujeme zde do budování známosti naší značky.“

V motoristickém sportu jsou vymezené hranice a tu a tam se překračují. „Spolehlivost a kvalita komponentů jsou proto mimořádně důležité. A motorový olej přitom hraje ústřední roli,“ zdůrazňuje Jochen Hahn. „LIQUI MOLY nás zásobuje absolutně špičkovou kvalitou a přináší velké know-how. Z toho budeme určitě profitovat na cestě za obhajobou titulu.“

Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:     49 731 1420-189
Mobil:     49 151 16207701
Fax:     49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.

Media

Media