Mistrovství světa v letech na lyžích s LIQUI MOLY

Report this content

Německý výrobce mazacích olejů podpoří lednové závody v Oberstdorfu

Prosinec 2017 – Až uprostřed ledna odstartuje Mistrovství světa v letech na lyžích v Oberstdorfu, LIQUI MOLY bude u toho. Německý výrobce mazacích olejů a aditiv podpoří závody v rámci svého sponzorství zimních sportů o rozpočtu několika milionů. „Pro nás je Oberstdorf domácí závod,“ říká Peter Baumann, marketingový ředitel společnosti LIQUI MOLY.

Lyžařská aréna je od centrály společnosti LIQUI MOLY v Ulmu vzdálena necelé dvě hodiny jízdy autem. Ve srovnání s ostatními akcemi, které společnost sponzoruje například v Kanadě nebo Jižní Koreji, je to co by kamenem dohodil. A proto zve LIQUI MOLY na víkend do Oberstdorfu velké množství zákazníků. Tam mohou vidět firemní logo na startovacích číslech, na stěně za stupni vítězů a na východu sportovců z arény.

Mistrovství světa v letech na lyžích v Oberstdorfu patří do několikamilionového sponzorského balíčku společnosti LIQUI MOLY pro zimní sporty. Ještě nikdy výrobce mazacích olejů a aditiv neinvestoval do zimních sportů tak velkou částku. „Dosáhneme tak nejen rozšíření naší působnosti v oblasti sponzoringu, ale současně překleneme období, kdy mnoho našich závazků v motoristickém sportu v zimním období odpočívá,“ řekl Peter Baumann. „A v zimním sportu tak oslovíme lidi, které bychom neoslovili v motoristickém sportu.“

Letos v zimě bylo modro-červené logo firmy k vidění již v Maďarsku, Finsku, Norsku, Rakousku, Číně, Jižní Koreji, Kanadě, Nizozemí a ve Spojených státech.

Peter Szarafinski
Head of Media Relations International
Phone:   +49 731 1420-189
Mobile:   +49 151 1620 7701
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de
LIQUI MOLY GmbH | Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O podjetju LIQUI MOLY
Z okoli 4000 izdelki ponuja podjetje LIQUI MOLY obsežen edinstven asortiment avtomobilskih kemičnih izdelkov na svetu: motorna olja in dodatke, masti in paste, spreje in izdelke za nego avtomobilov, lepila in tesnilna sredstva. Podjetje LIQUI MOLY, ki je bilo ustanovljeno leta 1957, svoje izdelke razvija in proizvaja izključno v Nemčiji. Tam je neizpodbitno vodilno podjetje na trgu na področju dodatkov in je vedno znova izbrano za najboljšo znamko olj. Podjetje, ki ga vodi lastnik Ernst Prost, svoje izdelke prodaja v več kot 120 državah in je v letu 2016 ustvarilo promet v višini 489 milijonov evrov.

Media

Media