Odpoutat lana a vzhůru k mediální kampani

Report this content

LIQUI MOLY spouští image film, prezentaci na Facebooku a vlastní internetovou prezentaci produktů určených pro plavidla

Srpen 2017 – Se svými dokonale připravenými a naleštěnými loďmi se dva kapitáni se svými kamarády vydávají na moře, aby se tam oddávali své námořnické vášni. Díky LIQUI MOLY tak mohou učinit s velmi dobrým pocitem. To je stručný děj nového image videa specialisty na maziva. Současně s tímto filmem bude v lodním stylu zveřejněna i prezentace na Facebooku a internetu.

V paralelních dějích film ukazuje, jak se plachetnice a motorové čluny připravují na další výlet s produkty od LIQUI MOLY určenými pro plavidla. „Popisuje styl života na vodě a sděluje zákazníkovi, že se díky produktům pro plavidla může na svůj motor spolehnout v každé situaci a čas strávený na vodě si může v klidu užít,“ řekl Jan Volk, ředitel Business Development Boat and Marine.

Film je součástí mediální kampaně, díky které mají zákazníci z řad loďařů získat v budoucnu ještě specifičtější informace. Tento záměr doplňuje prezentace s lodní tématikou na Facebooku a internetu na www.liqui-moly.com/marine. Sortiment pro plavidla zahrnuje motorové oleje, aditiva, speciální tuky a prostředky na údržbu, které byly vyvinuty speciálně pro náročné podmínky použití na vodě. „Bezpečnost provozu hraje roli jak u motorových vozidel, tak u plavidel. Ale svět plavidel je jiný, proto k těmto zákazníkům přistupujeme specificky. Platí to jak pro produkty, tak pro komunikaci, protože chceme získat zákazníky ze všech možných míst,“ vysvětluje Jan Volk.

Film s lodní tématikou na Youtube ve
zkráceném znění: https://youtu.be/6nvY4bT2-Tgv
kompletním znění: https://youtu.be/L8eRS9hJOYw

LIQUI MOLY Marine na Facebooku: www.facebook.com/liquimolymarine/Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:     49 731 1420-189
Mobil:     49 151 16207701
Fax:     49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.