Odpoutat lana a vzhůru k mediální kampani

LIQUI MOLY spouští image film, prezentaci na Facebooku a vlastní internetovou prezentaci produktů určených pro plavidla

Srpen 2017 – Se svými dokonale připravenými a naleštěnými loďmi se dva kapitáni se svými kamarády vydávají na moře, aby se tam oddávali své námořnické vášni. Díky LIQUI MOLY tak mohou učinit s velmi dobrým pocitem. To je stručný děj nového image videa specialisty na maziva. Současně s tímto filmem bude v lodním stylu zveřejněna i prezentace na Facebooku a internetu.

V paralelních dějích film ukazuje, jak se plachetnice a motorové čluny připravují na další výlet s produkty od LIQUI MOLY určenými pro plavidla. „Popisuje styl života na vodě a sděluje zákazníkovi, že se díky produktům pro plavidla může na svůj motor spolehnout v každé situaci a čas strávený na vodě si může v klidu užít,“ řekl Jan Volk, ředitel Business Development Boat and Marine.

Film je součástí mediální kampaně, díky které mají zákazníci z řad loďařů získat v budoucnu ještě specifičtější informace. Tento záměr doplňuje prezentace s lodní tématikou na Facebooku a internetu na www.liqui-moly.com/marine. Sortiment pro plavidla zahrnuje motorové oleje, aditiva, speciální tuky a prostředky na údržbu, které byly vyvinuty speciálně pro náročné podmínky použití na vodě. „Bezpečnost provozu hraje roli jak u motorových vozidel, tak u plavidel. Ale svět plavidel je jiný, proto k těmto zákazníkům přistupujeme specificky. Platí to jak pro produkty, tak pro komunikaci, protože chceme získat zákazníky ze všech možných míst,“ vysvětluje Jan Volk.

Film s lodní tématikou na Youtube ve
zkráceném znění: https://youtu.be/6nvY4bT2-Tgv
kompletním znění: https://youtu.be/L8eRS9hJOYw

LIQUI MOLY Marine na Facebooku: www.facebook.com/liquimolymarine/Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:     49 731 1420-189
Mobil:     49 151 16207701
Fax:     49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.

About Us

With around 4,000 items, LIQUI MOLY offers a global, uniquely broad range of automotive chemicals: Motor oils and additives, greases and pastes, sprays and car care, glues and sealants. Founded in 1957, LIQUI MOLY develops and produces exclusively in Germany. There it is the undisputed market leader for additives and is repeatedly voted the best oil brand. The company led by Ernst Prost sells its products in more than 120 countries and generated 489m euros in sales in 2016.