Zisk titulu pro společnost LIQUI MOLY

Report this content

Poprvé zvolili čtenáři německého časopisu Sport Auto značku LIQUI MOLY na nejlepší olej.

Říjen 2017 - Tento rok se nám podařil posun na první příčku. V minulosti, při dotazování čtenářů německého časopisu Sport Auto, jaká je nejlepší značka oleje, se společnost LIQUI MOLY umísťovala vždy až na druhém místě. Nyní tento středně velký podnik pocítil přízeň čtenářů a obsadil příčku.

„Pro nás je to opravdu velké vyznamenání“, říká Peter Baumann, vedoucí oddělení marketingu společnosti LIQUI MOLY. „Především u technického produktu, jakým je motorový olej, který funguje v motoru, aniž je to navenek vidět, je velice důležité, aby se řidič mohl na značku opravdu spolehnout.“ V kategorii prostředků na údržbu se společnost LIQUI MOLY posunula z třetího na druhé místo. U čtenářů časopisu Sport Auto, kteří jsou milovníci motorsportu, společnosti LIQUI MOLY v cestě nahoru jistě pomohla i její angažovanost v této oblasti.

Ocenění časopisu Auto Sport není pro společnost LIQUI MOLY prvním oceněním od čtenářů. Na jaře zvolili čtenáři časopisů Auto Bild, Auto Motor a Sport, Auto Zeitung a Motor Klassik LIQUI MOLY za nejlepší značku mezi výrobci olejů. To, že se středně velký podnik prosadil u čtenářů proti gigantům v daném oboru, není vůbec samozřejmé“, říká Peter Baumann. „Je to výsledek tvrdé práce nás všech, kdy se řidičům snažíme nabídnout skutečně tu nejvyšší kvalitu.“

Peter Szarafinski
Leiter Öffentlichkeitsarbeit Ausland
Head of Media Relations International
 
Phone:   +49 731 1420-189
Mobile:   +49 151 16207701
Fax:   +49 731 1420-82
Peter.Szarafinski@liqui-moly.de

LIQUI MOLY GmbH
Jerg-Wieland-Straße 4 | 89081 Ulm | GERMANY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v roce 2016 docílila obratu ve výši 489 milionů eur.

Media

Media