Grupa CDON uruchamia sklepy internetowe Nelly.com i NLYman.com w Polsce

CDON Group AB, czołowa grupa zajmująca się handlem e-commerce w Skandynawii, ogłosiła uruchomienie w Polsce wersji beta swoich sklepów internetowych z odzieżą Nelly.com i NLYman.com dostępnych w języku polskim.

Sklepy Nelly.com i NLYman.com były wcześniej dostępne na polskim rynku poprzez domenę UE w języku angielskim, a teraz klienci będą mogli korzystać ze strony dostosowanej do lokalnego rynku. Uruchomienie tych sklepów w Polsce jest zgodne ze strategią firmy i zapewnia rozszerzenie lokalnej obecności na kolejnym rynku e-commerce.

Paul Fischbein, prezes i dyrektor generalny grupy CDON Group, powiedział: „Uruchomienie działalności w Polsce jest ekscytującym posunięciem w naszym segmencie handlu odzieżą. Polski rynek jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Unii Europejskiej. Sądzimy, że Nelly i NLYman ze swoją bogatą i wyjątkową ofertą, spodoba się klientom w Polsce”.

Informacje o Nelly.com/NLYman.com
Nelly.com/NLYman.com jest największym sklepem internetowym w Skandynawii, prowadzącym sprzedaż odzieży oraz kosmetyków dla mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 35 lat. Firma prowadzi sklepy internetowe w Skandynawii, w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Belgii i Polsce. W przypadku innych krajów Unii Europejskiej dostępne są strony w domenach EU w języku angielskim. Firma oferuje również globalną wersję strony internetowej. Nelly.com/NLYman.com inspirują nowościami kilku z ponad 850 różnych marek ubrań. Sprzedaż produktów własnych marek stanowi około 30% całkowitej sprzedaży.

W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z:
Fredrik Bengtsson, Kierownik Komunikacji
E-mail: press@cdongroup.com
Tel.: +46 (0) 700 80 75 04          

Tags:

Subscribe

Documents & Links