Elektrisõidukite müügivõrk laieneb

Nissan LEAFi müügivõrgu laiendamine kulgeb tõrgeteta. 

Nissanil on ambitsioonikas eesmärk suurendada Põhjamaades ja Balti riikides Nissan LEAFi müüvate esinduste arvu 2012. rahandusaasta lõpuks ligikaudu 200-ni.

Praegu müüakse Nissan LEAFi Põhjamaades ja Balti riikides umbes 20 müügiesinduses, kuid peagi see arv kasvab.

„Nissan LEAFi müügivõrgu laiendamine Eestis on lõpule viidud. Nissan LEAF on nüüd müügil kõigis Nissani esindustes üle Eesti. Meil on viis müügiesindust, mis on valmis elektriautosid müüma ja teenindama, ning seega kutsume kõiki, kes elektriautode vastu huvi tunnevad, meie esindusi külastama ja elektriautoga proovisõitu tegema. Pakume ka elektriauto ostmisega seotud professionaalset nõustamist," lausus Nissan Nordic Europe'i Baltikumi regiooni juht Margus Mikk.

Norras on müüdud üle 1500 LEAFi

LEAF on saanud Põhjamaades sooja vastuvõtu osaliseks.

„Elektriautode laadimiskohtade ja müügiesinduste tihe võrk tähendab, et Nissan LEAFi kasutamine on nende omanike jaoks probleemivaba. Kutsun kõiki eestlasi Nissani müügiesindusi külastama - teid ootab ees elu parim kogemus!" lisas Margus Mikk.

Koos tellimuste arvu suurenemisega kasvab stabiilselt ka elektrisõidukite laadimisvõrk. Norras on üle riigi juba mitu tuhat avalikku laadimispunkti. Mis puutub kiirlaadijatesse, siis eriti eesrindlik on Taani: riigi kõik põhimaanteed ja linnad on ühendatud Nissani kohaliku EMO partneri ChoosEV loodud kiirlaadijate võrguga. Eesti teeb samuti infrastruktuuri märkimisväärseid investeeringuid: praegu ehitatakse kogu riiki katvat kiirlaadijate võrku, mis peaks valmima käesoleva aasta oktoobri lõpuks.

Lisainformatsioon:

Mindaugas Plukys, PR & Communication Manager, Nissan Nordic Europe Oy - Baltics

370-5-2653299, mplukys@nissan-europe.com

www.newsroom.nissan-europe.com/ee

Nissani kohta

Nissan Motor Co., Ltd. on Jaapani suuruselt teine autotootja peakorteriga Jaapanis Yokohamas. Nissan on partner Renault’-Nissani alliansis. Nissan, kellel on üle maailma enam kui 248 000 töötajat, tootis 2011. aastal üle 4,8 miljoni sõiduki ning ettevõtte müügitulu oli 9,4 triljonit jeeni (118,95 miljardit USA dollarit). Nissan on pühendunud põnevatele uudistoodetele ning pakub seepärast Nissani ja Infiniti kaubamärkide all tervelt 64 väga erinevat sõidukimudelit. Heitmevabade transpordilahenduste teerajajana tegi Nissan oma LEAFiga ajalugu – see on esimene taskukohane seeriatootmisse jõudnud täiselektrisõiduk, mis on võitnud arvukalt rahvusvahelisi tiitleid, sealhulgas 2011. ja 2012. aasta „Jaapani aasta auto” ning 2011. aasta „Maailma aasta auto” tiitli.

Lisateavet meie toodete, teenuste ja säästvate transpordilahenduste arendamise kohta leiate meie veebilehelt aadressil http://www.nissan-global.com/EN/.

Nissan Nordic Europe Oy

Nissan Nordic Europe OY põhitegevuseks on Nissani sõidukite ja varuosade import ning hulgimüük Nissani edasimüüjatele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Nissan Nordic Europe Eesti kontor asub Tallinnas Osmussaare tee 10 ning haldab Baltimaade edasimüüjaid. www.nissan.ee

http://newsroom.nissan-europe.com/ee

Tags:

Subscribe

Media

Media