• news.cision.com/
  • Paulig/
  • Marta Piigli asus tööle Pauligi kohvidivisjoni juhtrühma liikme ja Paulig Professionali üksuse juhina

Marta Piigli asus tööle Pauligi kohvidivisjoni juhtrühma liikme ja Paulig Professionali üksuse juhina

Report this content

Marta Piigli asus alates maikuust tööle Pauligi kontserni kohvidivisjoni Paulig Professionali üksuse juhina ja temast sai kohvidivisjoni juhtrühma liige. Marta juhtis seni kohvidivisjoni Baltikumi Out-of-Home üksust. Kohvidivisjoni Out-of-Home üksuses on kokku 200 töötajat Soomes, Rootsis, Norras ja Baltimaades ning üksuse käive on 65 mln eurot.

Marta Piigli (MBA) on Pauligis töötanud aastast 2007. Marta on töötanud Paulig Professionali Out-of-Home üksuses erinevates müügi ja turunduse juhtimisega seotud ametites. Varem on ta töötanud kommunikatsiooni- ja turundusvaldkonnas nii era- kui ka avalikus sektoris.

Martal on olnud Pauligis oluline roll Baltikumi Out-of-Home meeskonna loomisel ja arendamisel ja kogu Out-of-Home üksuse juhtrühma liikmena. Seega on üksuse tegevus ja inimesed talle tuttavad. „Mul on väga hea meel, et Pauligis on tõeline sügav austus kohvi vastu ja oleme tänu tarbijate püsivale usaldusele piisavalt suur, et avaldada määravat mõju kohvivaldkonna arengule istandusest kuni tassini. Meil on tugev kaubamärk, sisu ja hea meeskond ning meid ühendab kirg hea kohvi vastu. Tegutseme iga päev selle nimel, et kohvil oleks helge tulevik ja tagamaks ka tulevikus kõigile kohvisõpradele nauditavad kohvihetked,“ räägib Marta Piigli.

Marta on kohvientusiast. Ta on Coffee in Good Spirits maailmameister, kolmekordne CIGS Eesti meister ja kahekordne Cup Tasting Eesti meister ning tal on Maailma Erikohviassotsiatsiooni Barista Skills, Green Coffee (toorkohv) ja Sensory Skills (sensoorne hindamine) sertifikaadid.

Kontakt:

Aire Raud
Kommunikatsioonijuht Baltikumis, Paulig Group
aire.raud@paulig.com, tel: +372 512 0115

Pauligi kontsern on aastal 1876 asutatud rahvusvaheline toiduainetööstuse valdkonnas tegutsev perefirma. Meie peamised tegevusalad on kohv, Paulig Foods ja Snack Food ning kaubamärgid Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green ja Poco Loco. Pauligi kontsernis on kokku 2000 töötajat 13 riigis ja 2017. aasta müügikäive oli 929 mln eurot. Pauligi kohvitehased asuvad Soomes Helsingis ja Venemaal Tveris. Helsingis Vuosaari linnaosas paiknevas kohvitehases toodetakse igal aastal umbes 100 mln pakki ehk ligikaudu 45 mln kilogrammi kohvi. Pauligi kohv on turuliider Soomes ja Baltimaades. Paulig pakub tooteid ja teenuseid jaekaubandusele ja HoReCa sektorile ning kontoritele. Rohkem infot: www.pauliggroup.com, www.paulig.ee ja www.pauligprofessional.ee

Subscribe

Media

Media