Paulig on kohvitööstuse ettevõtete seas jätkusuutliku tegevuse eestvedaja

Report this content

Tarbijad valisid Põhjamaade suurima kaubamärkide kestliku arengu uuringu Sustainable Brand Index™ andmetel Pauligi Soomes jookide kategoorias esikohale. See tulemus näitab, et Pauligi pikaajaline jätkusuutlik tegevus ja pidev koostöö kogu väärtusahela ulatuses lisab väärtust ka tarbijatele. Uuring kestis novembrist veebruarini ja sellele vastas üle 58 000 tarbija. 

„Teeme pidevalt tööd kohvi helge tuleviku nimel. Meil on hea meel, et seda tööd hinnatakse ja et meie tooted jätavad hea järelmaitse,“ ütleb Pauligi ostuosakonna juht Katariina Aho.

100% tõendatud jätkusuutlik kohv

Ühena vähestest suurtest kohvitootjatest maailmas kasutab ettevõte ainult tõendatud jätkusuutlikest allikatest pärit kohvi.

Kõva töö tasub end ära

„Oleme teinud õigeid asju, kui tarbijad tajuvad meid kõige jätkusuutlikuma kaubamärgina. Aitäh hea töö eest kohvi päritoluriikides, tootmises, tootearenduses, turunduses ja kommunikatsioonis! Oleme teinud jätkusuutlikkuse valdkonnas palju tööd ja sellest ka rääkinud,“ ütleb Pauligi jätkusuutlikkuse ja avalike suhete direktor Lea Rankinen.

Sustainable Brand Index™ viib igal aastal läbi uuringu selle kohta, kuidas tarbijad kaubamärkide jätkusuutlikkuse valdkonna tegevusi hindavad. Nende kodulehel on kirjas: „Mida rohkem kaubamärgid jätkusuutlikkusest räägivad, seda rohkem tarbijad teavad, hoolivad ja nõuavad.”

Pauligi jätkusuutlikust tegevusest: https://www.pauliggroup.com/sustainability

Sustainable Brand Index™ koduleht: https://www.sb-index.com/

 

Lisainfo:

Lea Rankinen
Jätkusuutlikkuse ja avalike suhete direktor

Tel: +358 41 539 4609

 

Kontakt:

Aire Raud, kommunikatsioonijuht
aire.raud@paulig.com, tel: +372 512 0115

 

Pauligi kontsern on aastal 1876 asutatud rahvusvaheline toiduainetööstuse valdkonnas tegutsev perefirma. Täna pakub Paulig kohvi ja sellega seotud teenuseid, erinevaid toidukontseptsioone, maitseaineid, taimset päritolu tooteid ja snäkke. Ettevõtte kaubamärgid on Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green ja Poco Loco. Pauligi kontsern tegutseb 13 riigis ja 2018. aasta müügikäive oli 907 mln eurot. Pauligis on kokku 2130 töötajat. www.pauliggroup.com 

Subscribe

Media

Media