Pauligi kohvidivisjoni Baltikumi OOH äriüksuse juhiks sai Mariell Toiger

Pauligi kohvidivisjoni Out-of-Home (OOH) üksuse Baltikumi juhina asus tööle Mariell Toiger, kes vastutas seni Pauligi sama valdkonna Soome, Rootsi, Norra ja Baltikumi turgude turundusstrateegiate eest.

Baltikumi OOH üksuses töötab kolme riigi peale kokku 69 töötajat ning selle peakontor asub Tallinnas.

Mariell Toigeri sõnul on Pauligi OOH üksuse eesmärgiks viia nauditavad kohvihetked professionaalse kohvilahendusega võimalikult paljude tarbijate ja klientideni. Pakutavad teenused on parima kohvi valmistamisel muutunud üha olulisemaks. „Seetõttu on mu tööpõld huvitav ja lai ning pakub rohkelt põnevaid väljakutseid. Soovin oma uues rollis arendada Baltikumi OOH äri läbi kliendikogemuse järjekindla parendamise ning tuua erinevad kohvitrendid tarbijatele veelgi lähemale,“ kommenteerib Mariell.  

Marielli liitumine Baltikumi OOH üksusega toob meeskonda uusi mõtteid ja väärtuslikke kogemusi. Enne Pauligisse tööleasumist töötas Mariell Procter&Gamble&Teva Healthcare müügi- ja turundusosakonnas ning varasemast on tal kogemus erinevatest müügi, turunduse, logistika ja ostuga seotud rollidest. Mariellil on rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraad Estonian Business Schoolist.

Kontakt:

Aire Raud
Kommunikatsioonijuht Baltikumis, Pauligi kontsern
aire.raud@paulig.com, tel: +372 512 0115

Pauligi kontsern on aastal 1876 asutatud rahvusvaheline toiduainetööstuse valdkonnas tegutsev perefirma. Meie peamised tegevusüksused on Paulig Coffee, Paulig Foods ja Paulig Snacks ning kaubamärgid Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green ja Poco Loco. Pauligi kontsernis on kokku 2000 töötajat 13 riigis ja 2017. aasta müügikäive oli 929 mln eurot. Pauligi kohvitehased asuvad Soomes Helsingis ja Venemaal Tveris. Helsingi kohvitehases toodetakse igal aastal umbes 100 mln pakki ehk ligikaudu 45 mln kilogrammi kohvi. Pauligi kohv on turuliider Soomes ja Baltimaades. Paulig pakub tooteid ja teenuseid jaekaubandusele ja HoReCa sektorile ning kontoritele. Rohkem infot: www.pauliggroup.com, www.paulig.ee ja www.pauligprofessional.ee

About Us

Paulig is a family-owned, international group in the food industry that is noted for its high-quality brands and services. The company’s key areas are Paulig Coffee, Paulig Foods and Paulig Snacks. Our brands are Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green and Poco Loco. Paulig has 2.000 employees in 13 countries and its net sales in 2017 were EUR 929 million. www.pauliggroup.com

Subscribe

Media

Media