Robert Paulig Roastery on Soome parim röstikoda

Report this content

Eelmisel nädalavahetusel Helsingis toimunud Põhja-Euroopa suurimal kohvifestivalil valiti Soome parimaks röstikojaks ainulaadne Porvoos tegutsev käsitöökohvide röstikoda Robert Paulig Roastery. Soome parimas röstikojas röstitakse kohv kohapeal toodetud päikeseenergia ja biogaasiga. Kõik Robert Paulig Roastery kohvid on jätkusuutlikult kasvatatud ja nende päritolu on 100% jälgitav. Robert Paulig Roastery on osa Pauligi kohviärist.

Robert Paulig Roastery on Soome vanim, üle 30 aasta tegutsenud käsitöökohvide röstikoda ja seal töötab üheksa kohvientusiasti. Röstikojas toodetakse kohvisegusid HoReCa klientidele. Robert Paulig Roastery kohvi tarnitakse kohvisõprade rõõmuks lisaks Soomele ka Eestisse, Leetu ja Lätti.

"Meid kannustab kirg hea kohvi vastu ja meile on oluline jätkusuutlik tegevus kogu kohviahelas. Meie soov on oma klientide kohviideed teoks teha. Teeme seda ühiste arutelude ja degusteerimiste käigus," räägib Robert Paulig Roastery esindaja Jarkko Issukka.

„Sel aastal mõjutas Soome parima röstikoja valikut avalik hääletus, aasta filtrikohvi konkurss ja röstikoja esitlemine. Robert Paulig Roasteryl läks kõigis kategooriates väga hästi,” ütles Maija Kestilä Helsingi kohvifestivali korraldustiimist. 

”Kõige enam teeb rõõmu see, et meie kliendid ja kohvifännid otsustasid esitada meid Soome parima röstikoja konkursile. See näitab, et meil on head tooted ja teenused,” lisab Jarkko Issukka.

Robert Paulig Roastery kohvid Tallinna kohvifestivalil

Paulig osaleb ka 26.-27. aprillil Tallinnas Kultuurikatlas toimuval Tallinna kohvifestivalil. Seal pakume külastajatele muuhulgas maitsmiseks ka nelja erineva röstiastmega Robert Paulig Roastery Notes of Nature sarja kohvisegusid. Kohvisõbrad saavad omale meelepäraseid tooteid ka koju kaasa osta.

Jätkusuutlik tegevus kogu kohviahelas

Porvoos tegutsevas Robert Pauligi röstikojas kasutatakse biogaasi ja kohapeal toodetud päikeseenergiat. Jätkusuutlikku tegevusse panustame ka kohvi päritoluriikides, kus toetame kohvikasvatajate kogukondade heaolu ja koolitame kohvikasvatajaid, et nad saaksid kasumlikult ja jätkusuutlikult tegutseda.   

Robert Paulig Roastery uuendab sel aastal ka pakkematerjale, mis on senisest keskkonnahoidlikumad ja uusi alumiiniumivabasid pakendeid saab tulevikus taaskasutuseks ümber töödelda.  

 

Lisainfo:

Kati Kivikas, Paulig Professionali Baltikumi turundusjuht
+372 5155451
kati.kivikas@paulig.com

Pauligi kontsern on aastal 1876 asutatud rahvusvaheline toiduainetööstuse valdkonnas tegutsev perefirma. Meie peamised tegevusüksused on Paulig Coffee, Paulig Foods ja Paulig Snacks ning kaubamärgid Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green ja Poco Loco. Pauligi kontsernis on kokku 2000 töötajat 13 riigis ja 2017. aasta müügikäive oli 929 mln eurot. www.pauliggroup.com

Subscribe

Media

Media