• news.cision.com/
  • Planmeca Oy/
  • Nowa lampa pola pracy stomatologicznej ze zintegrowanymi kamerami 4K zapewnia wyjątkowe możliwości komunikacji, konsultacji i dokumentacji

Nowa lampa pola pracy stomatologicznej ze zintegrowanymi kamerami 4K zapewnia wyjątkowe możliwości komunikacji, konsultacji i dokumentacji

Report this content

Planmeca prezentuje nową lampę pola pracy z dwoma w pełni zintegrowanymi kamerami 4K, mikrofonami stereofonicznymi i komputerową technologią przetwarzania obrazu. Inteligentne światło z lampy Planmeca Solanna ™ Vision łączy doskonałe funkcje oświetleniowe i pełną regulację ze stereoskopową wizją 3D.

Planmeca Solanna ™ Vision to nie tylko najnowocześniejsza lampa pola pracy, ale także zaawansowane centrum danych, oferujące wyjątkowe możliwości dla stomatologów. Zintegrowane kamery mogą być używane do nagrywania sesji zabiegowych w rozdzielczości 4K z technologią HDR (High Dynamic Range). Można je wykorzystać np. w komunikacji z pacjentem lub podczas wykonywania procedur. Wszystkie dane są automatycznie zapisywane w oprogramowaniu Planmeca Romexis® i można je łatwo wykorzystać do dalszej pracy. Brak konieczności stosowania dodatkowych kamer powoduje, że praca jest szybsza i bardziej płynna niż kiedykolwiek wcześniej.

W Planmeca Solanna Vision każdy szczegół został starannie zaprojektowany. Wyjątkowo szerokie pole obrazowania obejmuje cały obszar roboczy. Zaawansowana ekspozycja i kontrola światła zapobiegają nadmiernemu prześwietleniu i gwarantują najlepszą możliwą jakość obrazu. Wbudowana stabilizacja obrazu zapewnia stabilne i ostre obrazowanie w każdych warunkach. Kamery są osłonięte jednoczęściową pokrywą przednią i można je łatwo obsługiwać za pomocą sterownika nożnego, zapewniając nienaganną kontrolę zakażeń.

"Planmeca Solanna Vision to doskonałe uzupełnienie naszej rodziny produktów. Wykonywanie najwyższej jakości zdjęć i filmów na fotelu stomatologicznym nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Korzyści obejmują edukację pacjenta, konsultacje z innym stomatologiem i dokumentowanie informacji o leczeniu w celu zapewnienia jakości. Bezproblemowa łączność z Planmeca Romexis umożliwia uzyskanie wiarygodnych informacji o użytkowaniu. Planmeca Solanna Vision jest zbudowana na potężnej platformie informatycznej, która umożliwia specjalistom stomatologicznym dostęp do funkcji, m.in takich jak nawigacja zabiegu implantologicznego, poprzez aktualizacje oprogramowania również w przyszłości ", mówi Jukka Kanerva, wiceprezes Planmeca, szef działów unity stomatologiczne i CAD / CAM w Planmeca.

Planmeca zaprezentuje Planmeca Solanna Vision na IDS 2019.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Jukka Kanerva, v-ce Prezydent
Dział Dental Care Units and CAD/CAM, Planmeca Oy
Tel +358 20 7795 848
jukka.kanerva@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Tags: