Nowy skaner płytek rentgenowskich Planmeca ProScanner® 2.0

Nowy skaner płytek do obrazowania Planmeca ProScanner® 2.0 został zaprojektowany jako ważny element procesu obrazowania w klinice stomatologicznej. Dzięki inteligentnym funkcjom i wyjątkowej trwałości skaner obsługuje codzienne zadania w klinice dentystycznej - zapewniając niezawodność, która jest trudna do pobicia.

Planmeca ProScanner® 2.0 został zaprojektowany jako część zdjęcia wewnątrzustne w całości obrazowaniu stomatologicznym. Jest to urządzenie do wydajnej pracy, który nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo trwały. Kompaktowy skaner pasuje do każdego pomieszczenia, niezawodność pomaga zapobiegać przestojom w klinikach i zapewnia maksymalną wydajność.

Skaner płyt obrazowych wykorzystuje technologię RFID do szybkiego skanowania i identyfikacji. Jego inteligentne płytki obrazujące mogą być używane wielokrotnie, a zintegrowana gumka natychmiast przygotowuje je do dalszego użytku. Elastyczne i giętkie płytki są bardzo wygodne dla pacjentów i dostępne w najpopularniejszych rozmiarach - 0, 1 i 2.

Bardzo łatwo używa się go. Użytkownik musi jedynie włożyć płytkę do obrazowania, zeskanować i zdiagnozować otrzymany obraz. Każda płyta jest wyposażona w cyfrowy numer seryjny, dzięki czemu wszystkie obrazy można sortować, przeglądać i porównywać w celu uzyskania niezawodnej kontroli jakości. Numer seryjny może być również wykorzystany do zliczania ekspozycji w Planmeca Romexis® - kompleksowej platformie oprogramowania stomatologicznego, która łączy wszystkie prace związane z obrazowaniem i CAD / CAM.

"Podczas gdy większość branży skupia się na obrazowaniu 3D, my wiemy, że obrazowanie wewnątrzustne w erze cyfryzacji jest nadal niezbędne - i nadal będzie przez długi czas" - komentuje wiceprezes działu rentgenowów Planmeca , Timo Müller. "Z dumą informujemy o naszym nowym skanerze płyt obrazowych, który naprawdę wytrzyma próbę czasu".

Planmeca ProScanner 2.0 zastąpi poprzedni skaner do obrazowania Planmeca ProScanner jeszcze w tym roku

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Timo Müller, v-ce Prezesem
X-ray division, Planmeca Oy
Tel 00 358 20 779 5550
timo.muller@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

About Us

Better care through innovation Planmeca Oy is one of the world's leading dental equipment manufacturers with a product range covering digital dental units, CAD/CAM solutions, world-class 2D and 3D imaging devices and comprehensive software solutions. Headquartered in Helsinki, Finland, Planmeca’s products are distributed in over 120 countries worldwide. With a strong commitment to pioneering innovations and design, it is the largest privately held company in its field. Planmeca Oy is part of the Finnish Planmeca Group, which operates in the field of healthcare technology. The Group's turnover in 2019 was MEUR 769, and it employs nearly 2,870 people worldwide.

Subscribe

Media

Media