Planmeca wprowadza do swoich unitów dentystycznych zintegrowany system do uzdatniania wody bez środków chemicznych

Planmeca z dumą przedstawia pierwszy na świecie zintegrowany system uzdatniania wody, który wykorzystuje technologię aktywacji elektrochemicznej (ECA). System wytwarza czystą i miękką wodę dla unitów dentystycznych bez żadnych dodatków chemicznych i bez potrzeby zakupu dodatkowego wyposażenia.

System uzdatniania wody Planmeca ActiveAqua ™ oczyszcza wodę wprowadzaną do unitu bez dodatku środków chemicznych, co gwarantuje bezpieczne środowisko leczenia zarówno dla zespołu stomatologicznego, jak i pacjentów. System zawiera ponadto zintegrowany zmiękczacz wody i filtry cząstek, które zapobiegają tworzeniu się kamienia i usuwają cząstki, powodujące problemy techniczne w unicie stomatologicznym.

System oparty jest na aktywacji elektrochemicznej (ECA). Sole w wodzie są przekształcane w kwas podchlorawy i podchloryn w opatentowanej komorze elektrolizy, co zapewnia niezwykle skuteczny proces dezynfekcji. System usuwa 99,99% * wszystkich mikroorganizmów.

"Do uzdatniania wody nie jest potrzebne żadne dodatkowe urządzenie, ponieważ cały proces odbywa się wewnątrz unitów dentystycznych", mówi Jukka Kanerva, wiceprezes Planmeca, szef działów unity stomatologiczne i CAD / CAM. "To sprawia, że użytkowanie, instalacja i konserwacja są niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić to codziennie wykonać podstawowe przepłukiwanie zgodnie z lokalnymi procedurami. "

Planmeca ActiveAqua będzie dostępna dla unitów stomatologicznych Planmeca Compact ™ i5.

Planmeca zaprezentuje Planmeca ActiveAqua podczas targów IDS 2019. 

*https://ec.europa.eu/environment/ecoap/etv/bacterminatorr-dental_en

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Jukka Kanerva, v-ce Prezydent
Dział Dental care units and CAD/CAM, Planmeca Oy
Tel +358 20 7795 848
jukka.kanerva@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Subscribe

Media

Media

Documents & Links