• news.cision.com/
  • Planmeca Oy/
  • Planmeca wprowadza do swoich unitów dentystycznych zintegrowany system do uzdatniania wody bez środków chemicznych

Planmeca wprowadza do swoich unitów dentystycznych zintegrowany system do uzdatniania wody bez środków chemicznych

Report this content

Planmeca z dumą przedstawia pierwszy na świecie zintegrowany system uzdatniania wody, który wykorzystuje technologię aktywacji elektrochemicznej (ECA). System wytwarza czystą i miękką wodę dla unitów dentystycznych bez żadnych dodatków chemicznych i bez potrzeby zakupu dodatkowego wyposażenia.

System uzdatniania wody Planmeca ActiveAqua ™ oczyszcza wodę wprowadzaną do unitu bez dodatku środków chemicznych, co gwarantuje bezpieczne środowisko leczenia zarówno dla zespołu stomatologicznego, jak i pacjentów. System zawiera ponadto zintegrowany zmiękczacz wody i filtry cząstek, które zapobiegają tworzeniu się kamienia i usuwają cząstki, powodujące problemy techniczne w unicie stomatologicznym.

System oparty jest na aktywacji elektrochemicznej (ECA). Sole w wodzie są przekształcane w kwas podchlorawy i podchloryn w opatentowanej komorze elektrolizy, co zapewnia niezwykle skuteczny proces dezynfekcji. System usuwa 99,99% * wszystkich mikroorganizmów.

"Do uzdatniania wody nie jest potrzebne żadne dodatkowe urządzenie, ponieważ cały proces odbywa się wewnątrz unitów dentystycznych", mówi Jukka Kanerva, wiceprezes Planmeca, szef działów unity stomatologiczne i CAD / CAM. "To sprawia, że użytkowanie, instalacja i konserwacja są niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić to codziennie wykonać podstawowe przepłukiwanie zgodnie z lokalnymi procedurami. "

Planmeca ActiveAqua będzie dostępna dla unitów stomatologicznych Planmeca Compact ™ i5.

Planmeca zaprezentuje Planmeca ActiveAqua podczas targów IDS 2019. 

*https://ec.europa.eu/environment/ecoap/etv/bacterminatorr-dental_en

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Jukka Kanerva, v-ce Prezydent
Dział Dental care units and CAD/CAM, Planmeca Oy
Tel +358 20 7795 848
jukka.kanerva@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Subscribe

Media

Media

Documents & Links