Rodzina urządzeń CBCT do obrazowania Planmeca Viso™ powiększa się

Report this content

Planmeca wprowadza kolejne urządzenie do rosnącej rodziny rentgenów nowej generacji Planmeca Viso™. Łącząc innowacyjne pozycjonowanie pacjenta, fantastyczną funkcjonalność i doskonałą jakość obrazu, nowy Planmeca Viso™ G5 zapewnia nowatorskie doświadczenie w obrazowaniu CBCT.

Od obrazowania 2D po bardziej wymagające obrazowanie w zakresie diagnostyki szczękowo-twarzowej, nowy tomograf Planmeca Viso™ G5 CBCT oferuje wyjątkowe funkcje i przeznaczenie dla wszystkich użytkowników. Jest to idealne uzupełnienie rodziny Planmeca Viso™ i doskonale komponuje się z aparatem do obrazowania całej czaszki Planmeca Viso™ G7, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku podczas International Dental Show (IDS) w Kolonii, Niemcy.

Pozycjonowanie pacjenta odbywa się bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia wykorzystującego zintegrowane kamery oraz podgląd obrazu na żywo. Operator aparatu może obserwować pacjenta na żywo z ekranu, aby uzyskać najwyższą wygodę i precyzję. Urządzenie umożliwia także inteligentną regulację pola widzenia, ponieważ obszar obrazowania może być dowolnie ustawiany, a jego dokładny rozmiar wybrany elastycznie - dowolnie między 3x3 cm a 20x17 cm.

Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń CBCT Planmeca, Viso G5 jest w stanie otrzymywać obrazy CBCT przy niższej dawce niż standardowe obrazy 2D dzięki zastrzeżonemu protokołowi obrazowania Planmeca Ultra Low Dose™. Urządzenie posiada również funkcje usuwania szumów i artefaktów z obrazów CBCT.

Ramię obrazujące Planmeca Viso G5 zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla pacjentów, a krótki okres wykonywania obrazów nie pozostawia wiele czasu na poruszenie się - zmniejszając tym samym liczbę artefaktów ruchowych. Przełomowy algorytm Planmeca CALM™ skutecznie koryguje te artefakty z obrazów.

Opcja napięcia 120 kV w aparacie zapewnia zoptymalizowaną jakość dla trudnych przypadków obrazowania, ponieważ zapewnia większy kontrast obrazów i redukuje artefakty.

"Najbardziej wydajna platforma do obrazowania rentgenowskiego stała się bardziej dostępna", mówi Timo Müller, wiceprezes działu rentgenowskiego Planmeca. "Jesteśmy bardzo podekscytowani udostępnieniem doświadczenia Planmeca Viso szerszej społeczności entuzjastów obrazowania - oferując tym samym wspaniałe funkcje i korzyści dla wszystkich."

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Timo Müller, v-ce Prezesem
X-ray division, Planmeca Oy
Tel 00 358 20 779 5550
timo.muller@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Tags:

Subscribe

Media

Media