PMC Group otwiera w Polsce nową spółkę zajmującą się układami hydraulicznymi

 

Grupa PMC utworzyła nową spółkę PMC Hydraulika Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w północno-zachodniej Polsce. Firma ta specjalizuje się w montażu układów hydrauliki i smarowania, a zamówienia na pierwsze układy zrealizowała w grudniu 2011 roku. — Nowa spółka daje nam jedyną w swoim rodzaju możliwość dostarczania produkowanych lokalnie układów zarówno istniejącym, jak i nowym klientom w Polsce i Europie Środkowej. Oznacza to przede wszystkim krótsze okresy realizacji zamówień, ale także niższe koszty — mówi Patrik Olsson, który jest odpowiedzialny za spółkę i pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego firmy PMC Hytech AB w Ystad.

Inwestycja w Polsce jest naturalną konsekwencją globalizacji Grupy PMC. Oprócz działalności prowadzonej w północnej Europie Grupa PMC ma również jednostki produkcyjne w Chinach, USA, Katarze i Indiach.

 

Więcej informacji w języku angielskim:

Patrik Olsson, Dyrektor Zarządzający PMC Hytech AB, tel. + 46 703 80 69 95 lub

Mikael Andersson, Dyrektor Zarządzający i Szef Koncernu PMC Group AB, tel. + 46 709 421615

 

Grupa PMC to czołowy w Skandynawii dostawca rozwiązań hydraulicznych dla przemysłu. Oferta firmy obejmuje wszystko — od rozwiązań inżynieryjnych po produkcję i sprzedaż komponentów, siłowników i układów hydraulicznych. Koncern działa również w branży układów elektromechanicznych i pneumatycznych. Prowadzona w 11 krajach działalność jest ukierunkowana globalnie; w 2011 roku obrót koncernu wyniósł ok. 3,1 miliarda SEK, zaś liczba pracowników sięga około 1 400. Odwiedź nas na stronie www.pmcgroup.se.

Tags:

PMC

Documents & Links

Quick facts

Grupa PMC to czołowy w Skandynawii dostawca rozwiązań hydraulicznych dla przemysłu. Oferta firmy obejmuje wszystko — od rozwiązań inżynieryjnych po produkcję i sprzedaż komponentów, siłowników i układów hydraulicznych. Koncern działa również w branży układów elektromechanicznych i pneumatycznych. Prowadzona w 11 krajach działalność jest ukierunkowana globalnie; w 2011 roku obrót koncernu wyniósł ok. 3,1 miliarda SEK, zaś liczba pracowników sięga około 1 400. Odwiedź nas na stronie www.pmcgroup.se.
Tweet this

Quotes

Nowa spółka daje nam jedyną w swoim rodzaju możliwość dostarczania produkowanych lokalnie układów zarówno istniejącym, jak i nowym klientom w Polsce i Europie Środkowej. Oznacza to przede wszystkim krótsze okresy realizacji zamówień, ale także niższe koszty
Patrik Olsson, Dyrektor Zarządzający PMC Hytech AB