Proact Lietuva pateikia „all-flash“ atminties sprendimą Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklui

Report this content

Duomenų centrų ir debesijos paslaugų tiekėjai Proact sėkmingai prisijungę prie projekto palaikė Kauno Technologijos Universitetą (toliau - KTU), jog būtų įdiegta nauja „all-flash“ platforma, kuri paspartins Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklą (toliau - LITNET).

LITNET jungia mokslinių tyrimų ir švietimo įstaigų kompiuterinius tinklus, skirtus skaitmeniniam duomenų perdavimui ir kitoms novatoriškoms elektroninėms paslaugoms mokslo ir studijų srityje. Proact debesų kompiuterijos sprendimas atvėrė naujus visos LITNET bendruomenės veiklos ir saugumo lygius.

Debesų kompiuterija buvo įdiegta KTU duomenų centre ir buvo finansuojama iš ES struktūrinių fondų, siekiant tobulinti ir plėsti LITNET infrastruktūrą. Grupės, dirbančios mokslinių tyrimų ir švietimo įstaigose, prisideda prie pasaulinių mokslo žinių, atlikdamos pažangiausius, tarpdisciplininius tyrimus, susijusius su svarbiausiais šiuo metu kylančiais klausimais. Siekiant palengvinti studijas ir mokslinius tyrimus, jiems reikalinga greita ir patikima IT paslauga. Prisijungus Proact, kad sukurtų debesų pagrindu veikiančią technologijų platformą, KTU ir kitos mokslo ir švietimo institucijos galės naudotis didesniu prieinamumu ir efektyvesnėmis LITNET paslaugomis.

Projekto vadovas, Kauno technologijos universitetas (KTU), yra vienas iš pirmaujančių Lietuvos universitetų, kuris teikia platų studijų pasirinkimą ir glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis verslo sritimis. Universitete vykdomos inžinerijos, technologijos, fizinių, humanitarinių, socialinių mokslų ir menų krypčių studijos ir moksliniai tyrimai. KTU buvo Proact klientas jau ne vienerius metus, o organizacijos dirbo kartu prie įvairių sėkmingų projektų.

Laimėti viešąjį RFP (ang. Request of Proposal, lt. komercinį pasiūlymą) už KTU naujausią iniciatyvą paremti LITNET buvo didžiulė sėkmė Proact komandai. Nepaisant sudėtingų konkurso sąlygų, Proact sugebėjo pasinaudoti savo pažangiomis technologinėmis žiniomis ir patirtimi su universitetu, jog įvykdytų visus reikalavimus ir laimėtų šį projektą.

Šiomis dienomis didėjant kibernetinėms grėsmėms, KTU norėjo būti tikri, kad visi technologiniai sprendimai atitiktų LITNET saugumo politiką. Naudodamiesi pažangiomis saugumo žiniomis, Proact sukūrė ir įdiegė „all-flash“ sprendimą, siekdama užtikrinti, kad svarbiausia informacinių technologijų infrastruktūra būtų prieinama ir saugi.

Kaip šio projekto dalyvis, Proact taipogi padėjo KTU tobulinti savo taikomąją veiklą, išplėsti savo infrastruktūrą ir padėjo sumažinti eksploatavimo ir valdymo išlaidas. „All-flash“ sprendimas galėjo patenkinti visus šiuos tikslus, o Proact tieks palaikymą artimuosius penkerius metus, kad užtikrintų sklandų veikimą.

„Naujoji „Hitachi“ saugykla pakels LITNET mokslinę debesų kompiuteriją į naują lygmenį, suteiksiantį greitesnę prieigą prie duomenų, geresnį patvarumą, mažesnį energijos suvartojimą ir geresnį saugumą bei patikimumą. Su Proact jau daugelį metų dirbome, tad pasitikime jų produktais bei palaikymu.“ Eimantas Šerpenskas, KTU Informacinių technologijų departamento Kompiuterinių tinklų centro Paslaugų stebėsenos ir administravimo skyriaus vadovas.

Daugiau informacijos:
Richardas Pivoriūnas, Vykdantysis direktorius, Proact Lieutuva UAB, tel: +37 0 61 88 11 11, richardas.pivoriunas@proact.lt
Peter Javestad, Vice prezidentas, Proact IT Group AB, tel: +46 733 56 67 22, peter.javestad@proact.eu
Danny Duggal, Rinkodaros komunikacijos vadovas, Proact IT Group AB, tel. +46 733 566 843, danny.duggal@proact.eu

Apie Proact
Proact“ yra pirmaujantis Europoje nepriklausomas duomenų centrų ir debesų paslaugų teikėjas. Teikdami lanksčius, prieinamus ir saugius IT sprendimus bei paslaugas, mes padedame įmonėms ir valdžios institucijoms mažinti riziką ir išlaidas. Mūsų sprendimų įgyvendinimas didina organizacijų judrumą, produktyvumą ir našumą.

Mes sukūrėme daugiau kaip 5000 sėkmingų projektų visame pasaulyje, turime daugiau nei 3500 klientų ir šiuo metu valdome daugiau nei 100 petabaitų informacijos debesyje. Europoje ir Šiaurės Amerikoje dirba daugiau kaip 800 žmonių iš 15 šalių. 1994 metais mūsų motininė bendrovė Proact IT Group AB buvo listinguota Nasdaq Stockholm 1999 m. (Po simboliu PACT).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie "Proact" veiklą, apsilankykite adresu: www.proact.eu.

Tags:

Subscribe