Proact pakub Ekspress Meediale kõrgkäideldava hübriidandmeplatvormi

Report this content

Andmekeskuse ja pilveteenuste spetsialist Proact tagab Balti riikide juhtivale meediagrupile Ekspress Meediale uuendusliku infrastruktuurilahenduse, mis tõstab ärikriitiliste teenuste taset kõikides IT toimingutes.

Platvorm, mille on disaininud Proacti eksperdid, aitab kaasa Ekspress Meedia digitaalse äri arengule oma usaldusväärsuse ja laiendamisvõimalusega. See toetub tehnoloogiale, mis osutus Ekspress Meedia keskkonnale sobivaimaks ning valminud lahendus garanteerib parema töökindluse ja võimaldab meediagrupi IT-osakonnal pakkuda tõhusamaid teenuseid.

„Meil on Balti riikides kümneid tuhandeid tasulise teenuse tellijaid ja sadu tuhandeid uudisteportaalide lugejaid. Uudised on ööpäevaringne äri. Meil oli vaja uut platvormi, mis kiirendaks meie kasvu ja arengut,“ selgitab Ekspress Meedia infotehnoloogia direktor Mait Tafenau.

Ekspress Meedia vajas tugevat partnerit oma IT strateegia toetamiseks ning 25-aastase edukate IT transformatsiooniprojektide kogemusega Proact suutis pakkuda selleks vajalikke kogemust ja teadmisi. Mait Tafenau lisab: „Uudisteäri põhineb peamiselt multimeediaplatvormidel, mis peavad olema pidevalt kättesaadavad, et täita lugejaskonna nõudmised. Vajadus teenuse kättesaadavuse, laiendamise ja tõhusa toimimise järele on ülimalt oluline.“

Tafenau jätkab: „Ekspress Meedia hindab kõrgelt sellist partnerit, kellel on suured kogemused üleeuroopaliste projektidega ning ühtlasi kohalik kompetents. Koostöö Proactiga meie uute arenguprojektide elluviimisel on suurepärane.“

Uut lahendust toetab Proacti pakett Premium Support, mis tähendab, et hädajuhtumite korral on nõuanded oma ala asjatundjatelt alati kättesaadavad. Selle ennetav tugi koos kvaliteetse tehnoloogiaga, mida uus platvorm kasutab, võimaldab Ekspress Meediale parimat käideldavust, nii et digitaalsed äriteenused on alati toetatud.

Karel Kannel, Proacti tegevdirektor Eestis ütleb: „Taoline hübriidandmeplatvorm on parimal moel kooskõlas kaasaegse organisatsiooni ärivajadustega. Proacti pakutud lahendus arvestab Ekspress Meedia jõudsa kasvu ja kiirusega, mis on vajalik uute teenuste turule toomiseks.“

Lisainformatsiooni saamiseks võtke ühendust:
Peter Javestad, Proacti tegevdirektor ja president, +467 3356 6722, peter.javestad@proact.eu
Karel Kannel, tegevjuht, Proact Estonia, +3725037317, karel.kannel@proact.ee
Danny Duggal, Proacti turunduskommunikatsioonijuht, +467 3356 6843, danny.duggal@proact.eu
Mait Tafenau, Ekspress Meedia infotehnoloogia direktor, mait.tafenau@ekspress.ee

Proactist lähemalt
Proact on Euroopa juhtiv andmekeskuse ja pilveteenuste pakkuja. Pakume paindlikke, ligipääsetavaid ja turvalisi IT-lahendusi ja -teenuseid ning aitame firmadel ja organisatsioonidel vähendada riske ja kulusid ning samal ajal suurendame kiirust, produktiivsust ja tõhusust. Meil on olnud üle 5000 eduka projekti üle maailma, meil on enam kui 3500 klienti ning praegu haldame rohkem kui 100 petabaiti informatsiooni pilveteenuses. Meil on üle 800 töötaja 15 riigis Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Meie 1994. aastal asutatud emaettevõte Proact IT Group AB (publ) sai 1999. aastal Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirja (sümboli PACT all). Lisainformatsiooni saamiseks külastage meie veebilehekülge www.proact.eu.

Tags:

Subscribe

Documents & Links