Jaunais energoefektīvais Ruukki Patina panelis piešķir fasādēm jaunu toni

Report this content

PAZIŅOJUMS PRESEI
Ruukki Construction
2021. gada 27. maijs

2021. gada jūnijā Ruukki Construction sāks jaunā Ruukki® Patina paneļa tirdzniecību. Šis panelis taupa enerģiju un izceļas ar patinētu virsmu, kas ēku fasādēm ļauj piešķirt jaunu ilgi gaidītu izskatu. Ruukki Patina paneļa tērauda virsmas ir izgatavotas no arhitektu iecienītā Cor-Ten® tērauda.

Pateicoties Ruukki Patina paneļa energoefektivitātei un gaisnecaurlaidībai, ir iespējams ietaupīt līdz 20 % no ēkas enerģijas izmaksām. Mazāks enerģijas patēriņš ēkas kalpošanas laikā samazina arī oglekļa izmešus un uzlabo ēkas vērtējumu LEED un BREEAM sertifikācijas sistēmās.

Cor-Ten tērauds ir viena no ekoloģiskākajām izvēlēm, jo tas ir tērauds bez pārklājuma. Pēc paneļa kalpošanas laika beigām viss tajā izmantotais tērauds ir atkārtoti pārstrādājams.

Ruukki šī paneļa izstrādē lielu uzmanību ir veltījis tā izturībai un ilgtspējai. Ruukki ir iesniedzis Ruukki Patina paneļiem īpaši izstrādātās pretkorozijas paneļu savienojuma struktūras patenta pieteikumu. Savienojumi starp paneļiem ir izgatavoti tā, lai patinēšanās process neiesniegtos savienojumos. Patina paneļi ir ilgi kalpojoši, un to brūnā virsma laika gaitā iegūst patinējumu, proti, uz paneļu virsmas izveidojušies skrāpējumi ar laiku izzūd paši no sevis.

Ruukki Patina ir sendvičpanelis, proti, saliekams sienas elements, kuru veido divas tērauda loksnes un starp tām esošs siltumizolācijas slānis. Sendvičpaneļi ir piemēroti ne tikai rūpniecības, tirdzniecības un loģistikas, bet arī citu veidu ēkām.

Ruukki Patina paneļus izgatavo Ruukki Alajärvi un Oborniki rūpnīcās.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar:
Ainārs Binders, Tirdzniecības vadītājs,
ainars.binders@ruukki.com, tālr. +371 28 665 360

 

Ruukki Construction piegādā tērauda būvniecības izstrādājumus un pakalpojumus jumtiem un sienām ilgtspējīgu ēku celtniecībai. Mēs nodarbinām aptuveni 1400 cilvēku un ražojam produktus 10 specializētās ražotnēs. Mūsu aktīvā darbība 10 Eiropas valstīs sniedz mums iespēju apkalpot klientus lokāli, izmantojot mūsu galvenos zīmolus Ruukki un Plannja. Mūsu apgrozījums 2020. gadā bija 470 miljoni eiro. Mēs esam Ziemeļeiropas valstu uzņēmums un SSAB struktūrvienība, ar kopīgām vērtībām un ilggadīgu pieredzi tērauda un celtniecības nozarē. www.ruukki.com

SSAB ir Ziemeļeiropas valstu un ASV tērauda ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 50 valstīs. SSAB akcijas ir iekļautas Stokholmas biržas Nasdaq indeksā, kā arī otrajos sarakstos Helsinku biržas Nasdaq indeksā. www.ssab.com