Ruukki® emotion — jauna fasāžu sistēma piešķir fasādēm jaunu elpu

Preses relīze
20.10.2015

Ruukki paplašina savu ēku fasāžu sistēmu klāstu, ieviešot Ruukki emotion. Sistēma sastāv no perforētām tērauda kasetēm un integrētu fona apgaismojumu. Ruukki emotion piešķir ēkai arhitektonisku daudzveidību un mainību.

“Ruukki emotion piešķir fasādēm jaunu elpu. Perforācijas iespējas rada nepārprotamu fasādes dziļuma iespaidu. Plašās perforācijas iespējas ļauj izstrādāt dažādas fasādes, sākot no pilnas perforācijas līdz brīvi veidotiem mākslinieciskiem risinājumiem. Apvienojumā ar parastu baltu fona apgaismojumu vai daudz dažādu krāsu gaismām Ruukki emotion atdzīvina fasādes,” stāsta Ruukki fasāžu produkcijas izstrādes daļas direktors Pasi Turpēniemi (Pasi Turpeenniemi).

Ruukki emotion fasādē fona izgaismošanas sistēma ir integrēta kopā ar apšuvuma atbalsta sistēmu. Energoefektīvās LED diodes rada gan baltu, gan krāsainu gaismu. Krāsaino apgaismojumu var programmēt, lai iegūtu mainīgus toņus atbilstoši jūsu vēlmēm.

Ruukki emotion ir īpaši piemērots risinājums unikāliem fasāžu produktiem, kas paredzēti iepirkšanās centriem, biroju ēkām, mazumtirdzniecības vietām un stadioniem. To var izmantot gan jaunām ēkām, gan renovāciju projektos.

Ruukki paplašināja fasāžu sistēmu piedāvājumu jau 2014. gada pavasarī, laižot tirgū Ruukki Forma un Ruukki Expression. Ruukki Forma nodrošina Ruukki dizaina portfeļa fasāžu izstrādājumu izvietošanu uz Ruukki paneļu sistēmu virsmas. Perforētais un izgaismotais Ruukki emotion apšuvums lieliski sader ar Ruukki Forma. Savukārt Ruukki Expression risinājumi ļauj izvietot grafiskus attēlus uz fasāžu virsmām, paverot neierobežotas ēku diazina iespējas atbilstoši klienta vajadzībām un mērķiem.

Ruukki Ruukki emotion fasāžu sistēma tirgū ir jau piejama.  

Papildinformācija:
Ainārs Binders
Tirdzniecības vadītājs
Ruukki Construction
Tālr. +371 28 665 360

Preses pārstāvis:
Tapani Tominens (Tapani Tuominen)
Komunikāciju daļas vadītājs
tapani.m.tuominen@ruukki.com
Tālr. +358 50 314 3131

Ruukki Construction strādā ar dažādiem būvniecības un celtniecības nozares klientiem. Mēs piedāvājam preces un pakalpojumus sākot no dizaina izstrādes līdz uzstādīšanai, tādējādi atbalstot mūsu korporatīvo klientu, kuru vidū ir investori, arhitekti, būvnieki un celtniecības uzņēmumi, darbu.  Jumtu nozarē tiešie klienti ir jumiķi, kuriem piedāvājam jumtus, to izstrādājumus un uzstādīšanas pakalpojumus, izmantojot Plannja un Ruukki zīmolus. Papildus tirgū valdošajām mazumtirdzniecības ķēdēm, mēs apkalpojam jumiķus, arhitektus, būvniekus un citus klientus arī Ruukki Express veikalos un Plannja apkopes punktos 9 valstīs. Ruukki Construction ir aptuveni 3000 darbinieku un 20 ražotnes Eiropā. Neto pārdošanas apjoms 2014 gadā bija 6.217 miljoni Zviedru kronas (~ 667 m €)Ruukki Construction ir SSAB struktūrvienība. SSAB ir Ziemeļeiropas valstu un ASV tērauda ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas strādā vairāk kā 50 valstīs un tā akcijas ir iekļautas Stokholmas un Helsinku biržās NASDAQ OMX Nordic indeksā. www.ruukki.com.

Documents & Links