Ruukki Construction tiekė metalo konstrukcijas Keflaviko oro uosto plėtros projektui Reikjavike

Pranešimas spaudai
2016 Lapkričio 30d.

Ruukki tiekė metalo konstrukcijas dvejiems naujiems pastatams vykdant Keflaviko oro uosto Reikjavike, (Islandija) plėtrą. Ruukki atliekami darbai šiam projektui apėmė metalo konstrukcijų projektavimą ir gamybą, kuri buvo vykdoma Ruukki gamykloje Gargžduose.

Ruukki užsakovas buvo kompanija Istak HF, pirmaujanti Islandijos genrangovinė įmonė turinti virš 40 metų patirtį įgyvendinant pastatų bei inžinerinių statinių statybų projektus. Oro uosto investuotojas – kompanija Isavia, pagrindinis projektuotojas  - Verkis.

„Kompanija Istak mus žinojo iš anksčiau vykdytų projektų bei kartu su Isavia ir Verkis apsilankė mūsų gamykloje Gargžduose, kur stebėjo metalo konstrukcijų gamybos procesą. Ypatingą dėmesį svečiai skyrė gaminių atsekamumo užtikrinimui, darbų saugai ir dokumentacijos tvarkymui. Bendras įspūdis – tvarkinga, švari ir gerai organizuota gamybos įmonė“ sakė gamyklos direktorius Artūras Barysas.

Ruukki tiekė metalo konstrukcijas dvejiems naujiems pastatams oro uoste. Pirmasis – bagažo tvarkymo ir paskirstymo pastatas, kuriam metalo konstrukcijos buvo montuojamos 2016m. kovo-balandžio mėnesiais. Antrasis – bagažo tvarkymo personalo administracinės patalpos bei oro uosto saugos centras, kuriam konstrukcijos sumontuotos 2016 birželio-liepos mėnesiais.

Terminalo plėtra bus pilnai pabaigta 2016m. gruodžio mėnesį.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis į projektinių pardavimų ir gamybos direktorių Artūrą Barysą, arturas.barysas@ruukki.com, Mobile: +370 686 55 858

Ruukki Construction veikia statybų verslo srityje. Mes siūlome visiems statybos etapams, nuo projektavimo iki montavimo, skirtus gaminius ir paslaugas, taip padedame investicinėms ir statybų bendrovėms plėtoti savo verslą. Privatiems klientams ir stogdengiams siūlome įvairius stogų dengimui skirtus gaminius bei paslaugas, žinomus prekių ženklais "Ruukki" ir "Plannja". Mūsų siūlomas stogų dengimo medžiagas galima įsigyti per plačiai išvystytą prekybos ir partnerių  tinklą, o taip pat specializuotuose stogų prekybos ir paslaugų centruose "Ruukki Express" bei "Plannja" , tokie centrai veikia 9 šalyse. "Ruukki Construction" padalinyje dirba apie 3 000 darbuotojų, gaminiai gaminami Europos šalyse įsikūrusiose 15 gamyklų. Palyginamoji grynoji apyvarta 2015 m. sudarė 5,3 mlrd. SEK.

Ruukki yra SSAB dukterinė bendrovė. SSAB - tai Šiaurės Europoje ir JAV veikianti plieno kompanija, vykdanti savo veiklą daugiau nei 50 šalių. Kompanijos akcjios įtrauktos į NASDAQ OMX biržos prekybos sąrašą Stokholme ir Helsinkyje. www.ruukki.com.

Media

Media