Sapa wprowadza elegancki system okien

Report this content

Sapa wprowadza elegancki system okien, który idealnie nadaje się do renowacji starych budynków przemysłowych, których celem jest zachowanie oryginalnego stylu, ale uzyskanie wszystkich korzyści z wysoce izolowanej, bezobsługowej nowoczesnej konstrukcji.

Sapa Window 1086 Vintage to wysoce izolowane okno aluminiowe w stylu vintage, które dobrze harmonizuje ze starszymi budynkami, w tym obiektami chronionymi. Pomimo wyglądu retro system okien spełnia nowoczesne standardy jakości i izolacji termicznej. Smukła rama i profile skrzydła tworzą elegancki wygląd, wpuszczając również maksimum światła.


Sapa Window 1086 Vintage opiera się na popularnym projekcie Thermo 86 z profilami aluminiowymi o głębokości 86 mm. Są one izolowane za pomocą 42 mm taśm poliamidowych wzmacnianych włóknem szklanym i spełniają najwyższe klasy wiatro- i wodoszczelności przy bardzo niskiej wartości współczynnika przenikania ciepła. To aluminiowe okno w stylu rustykalnym łączy dobrą trwałość, minimalną konserwację i długą żywotność. Można je stosować w konfiguracjach stałych lub otwieranych do wewnątrz z opcją ukrytych zawiasów, lub jako okno blokowe ze stopowanymi szybami, które zakrywają ramy od zewnątrz, tworząc większą zewnętrzną powierzchnię oszklenia. Okna mogą być wyposażone w poprzeczki, a skrzydła być gięte w okrągłe lub półokrągłe kształty.

Zrównoważone materiały

Okno dostarczane są w wersji Hydro REDUXA. Jest to aluminium o niskiej zawartości węgla, które dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wodna, może zmniejszyć ślad węglowy na kilogram aluminium do mniej niż jednej czwartej średniej światowej.

Sapa Building System offers architects, specifiers, metal fabricators, investors and home-owners worldwide an extensive range of innovative, reliable and
aesthetically pleasing aluminium systems for curtain walling, façades, doors, windows and building-integrated photovoltaics. Sapa Building System is one of the
largest suppliers of aluminium building systems in Europe and is part of the global aluminium company Hydro. 

Subscribe

Media

Media