Seliro w Polsce

Report this content

Otwarcie centrum rozwoju oprogramowania Seliro AB w Warszawie

Seliro AB zdecydowało o otwarciu warszawskiego centrum rozwoju oprogramowania, aby jeszcze skuteczniej realizować wizję wspierania operatorów szerokopasmowych i mobilnych w oferowaniu innowacyjnego zestawu usług abonenckich.

Polski oddział został zlokalizowany w Warszawie i będzie odgrywał kluczową rolę w tworzeniu oprogramowania szerokopasmowych urządzeń abonenckich, urządzeń inteligentnego domu, rozwiązań Wi-Fi Mesh, IoT oraz platform i systemów do ich zarządzania.

Andrzej Mazur, dyrektor generalny polskiego oddziału Seliro, wyjaśnia-"Cieszymy się z możliwości utworzenia nowego biura w jednym z najbardziej innowacyjnych krajów regionu jakim niewątpliwie jest Polska. Jestem przekonany, że warszawski odział Seliro wniesie pozytywny wkład w rozwój ekosystemu firm technologicznych operujących z Warszawy."

Jonny Wetterborn, dyrektor zarządzający Seliro AB – "otwarcie oddziału w Polsce jest częścią naszej strategii poszerzania możliwości technicznych firmy. Wierzymy, że wybrana lokalizacja jest jednym z bardziej interesujących centrów rozwoju oprogramowania w UE. Otwarcie warszawskiego oddziału zwiększy zaangażowanie na rzecz naszych klientów oraz partnerów Seliro. Oczekujemy również, że dołączenie do dynamicznej społeczności lokalnych firm technologicznych będzie dla nas czynnikiem stymulującym do dalszego rozwoju.

Z niecierpliwością oczekujemy na otwarcie warszawskiego oddziału oraz jego szybką integrację z pozostałymi biurami firmy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

Jonny Wetterborn, CEO, telefon: +46 73 961 8503, e-mail: jonny.wetterborn@seliro.com
Andrzej Mazur, Dyrektor Generalny – Seliro Polska, telefon: +48 792 431 273, e-mail: andrzej.mazur@seliro.com

Tags:

Documents & Links

Quotes

Cieszymy się z możliwości utworzenia nowego biura w jednym z najbardziej innowacyjnych krajów regionu jakim niewątpliwie jest Polska. Jestem przekonany, że warszawski odział Seliro wniesie pozytywny wkład w rozwój ekosystemu firm technologicznych operujących z Warszawy.
Andrzej Mazur, dyrektor generalny polskiego oddziału Seliro