Spotkanie z przedstawicielami firmy SSAB na targach Bauma 2013

Zapraszamy serdecznie na targi Bauma, hala A6, stoisko 423. Zachęcamy do spotkania z naszym zespołem ekspertów i wysłuchania prelekcji na temat oferowanych przez SSAB gatunków stali oraz usług (SSAB Steel Talks).

Jesteśmy światowym liderem wśród dostawców stali o wysokiej wytrzymałości, kładącym duży nacisk na projektowanie, innowacyjność, materiały i technologię produkcji stali. W celu znalezienia optymalnych rozwiązań, działamy w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

MODERNIZACJA JEST ŁATWA – połączenie stali, ludzi i wiedzy.
Wysłuchaj naszych ekspertów, którzy zaprezentują, w jaki sposób nasi klienci czerpią korzyści z doświadczenia, wiedzy i projektów realizowanych przez SSAB w oparciu o nowoczesne modele biznesowe i produkty.

Dowiedz się więcej o nowych produktach SSAB w gatunkach stali o wysokiej wytrzymałości i usługach takich jak Shape. Będziemy również mówić o stali trudnościeralnej Hardox dostępnej w niespotykanym u innych producentów stali trudnościeralnych zakresie grubości od 0,7mm do160 mm oraz stali Domex, jednej z naszych stali konstrukcyjnych, dostępnej w zakresie wytrzymałości od 240 MPa do1100 MPa.

- Cieszymy się z nowych możliwości biznesowych, jakie daje modernizacja produktów z zastosowaniem stali o wysokiej wytrzymałości. Jednym z ważnych aspektów naszego udziału w targach będą spotkania z naszymi obecnym klientami i dyskusje o tym, w jaki jeszcze sposób możemy im pomóc w dalszym zwiększaniu ich konkurencyjności – mówi Magnus Hasselgren, Dyrektor Sprzedaży na Europę Zachodnią.

Nasze stanowiska panelowe będą wyposażone w iPady, na których prezentowane będą różne produkty przeznaczone dla użytkowników końcowych dostępne w naszym katalogu różne produkty z naszego katalogu, jak również niektóre modele rzeczywistych produktów. Będziemy mówić również o nowej usłudze firmy SSAB, Wear Solutions (rozwiązania w zakresie zużycia ściernego), gdzie, działając w roli partnera, pomagamy klientom w analizie, produkcji i montażu produktów wykonanych ze stali SSAB. Zobaczmy, w jaki sposób możemy zmodernizować Państwa konstrukcje i materiały, tak by zmaksymalizować ich odporność na ścieranie.

Aplikacja SSAB
Bądź na czasie dzięki naszej aplikacji. Dowiedz się więcej o naszych produktach, kartach katalogowych, wydarzeniach i kalkulatorze siły gięcia. Aplikacja zawiera również informacje o dostępności ze składów EMEA produktów Hardox i Toolox, skaner kodów kreskowych do identyfikacji naszych materiałów, program WeldSaveCalc, pomagający oszacować możliwe oszczędności w procesie spawalnia.

SSAB Steel Talks
Data: 15-19 kwietnia
Godzina: 11:00, 14:00 i 16:00
Miejsce: hala A6, stoisko 423

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: Magnus Hasselgren, Dyrektor sprzedaży, Europa Zachodnia, Tel.: + 46 70-550 19 93

Firma SSAB jest światowym liderem wśród dostawców przetworzonej stali o wysokiej wytrzymałości. Firma SSAB oferuje produkty opracowane przy ścisłej współpracy ze swoimi klientami, tworząc w ten sposób świat mocniejszy, lżejszy oraz bezpieczniejszy. Firma SSAB zatrudnia pracowników w ponad 45 krajach i posiada zakłady produkcyjne w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Firma SSAB jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX Nordic Exchange w Sztokholmie. www.ssab.com.

Tags: