Spotkanie z przedstawicielami firmy SSAB na targach Bauma 2013

Zapraszamy serdecznie na targi Bauma, hala A6, stoisko 423. Zachęcamy do spotkania z naszym zespołem ekspertów i wysłuchania prelekcji na temat oferowanych przez SSAB gatunków stali oraz usług (SSAB Steel Talks).

Jesteśmy światowym liderem wśród dostawców stali o wysokiej wytrzymałości, kładącym duży nacisk na projektowanie, innowacyjność, materiały i technologię produkcji stali. W celu znalezienia optymalnych rozwiązań, działamy w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

MODERNIZACJA JEST ŁATWA – połączenie stali, ludzi i wiedzy.
Wysłuchaj naszych ekspertów, którzy zaprezentują, w jaki sposób nasi klienci czerpią korzyści z doświadczenia, wiedzy i projektów realizowanych przez SSAB w oparciu o nowoczesne modele biznesowe i produkty.

Dowiedz się więcej o nowych produktach SSAB w gatunkach stali o wysokiej wytrzymałości i usługach takich jak Shape. Będziemy również mówić o stali trudnościeralnej Hardox dostępnej w niespotykanym u innych producentów stali trudnościeralnych zakresie grubości od 0,7mm do160 mm oraz stali Domex, jednej z naszych stali konstrukcyjnych, dostępnej w zakresie wytrzymałości od 240 MPa do1100 MPa.

- Cieszymy się z nowych możliwości biznesowych, jakie daje modernizacja produktów z zastosowaniem stali o wysokiej wytrzymałości. Jednym z ważnych aspektów naszego udziału w targach będą spotkania z naszymi obecnym klientami i dyskusje o tym, w jaki jeszcze sposób możemy im pomóc w dalszym zwiększaniu ich konkurencyjności – mówi Magnus Hasselgren, Dyrektor Sprzedaży na Europę Zachodnią.

Nasze stanowiska panelowe będą wyposażone w iPady, na których prezentowane będą różne produkty przeznaczone dla użytkowników końcowych dostępne w naszym katalogu różne produkty z naszego katalogu, jak również niektóre modele rzeczywistych produktów. Będziemy mówić również o nowej usłudze firmy SSAB, Wear Solutions (rozwiązania w zakresie zużycia ściernego), gdzie, działając w roli partnera, pomagamy klientom w analizie, produkcji i montażu produktów wykonanych ze stali SSAB. Zobaczmy, w jaki sposób możemy zmodernizować Państwa konstrukcje i materiały, tak by zmaksymalizować ich odporność na ścieranie.

Aplikacja SSAB
Bądź na czasie dzięki naszej aplikacji. Dowiedz się więcej o naszych produktach, kartach katalogowych, wydarzeniach i kalkulatorze siły gięcia. Aplikacja zawiera również informacje o dostępności ze składów EMEA produktów Hardox i Toolox, skaner kodów kreskowych do identyfikacji naszych materiałów, program WeldSaveCalc, pomagający oszacować możliwe oszczędności w procesie spawalnia.

SSAB Steel Talks
Data: 15-19 kwietnia
Godzina: 11:00, 14:00 i 16:00
Miejsce: hala A6, stoisko 423

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: Magnus Hasselgren, Dyrektor sprzedaży, Europa Zachodnia, Tel.: + 46 70-550 19 93

Firma SSAB jest światowym liderem wśród dostawców przetworzonej stali o wysokiej wytrzymałości. Firma SSAB oferuje produkty opracowane przy ścisłej współpracy ze swoimi klientami, tworząc w ten sposób świat mocniejszy, lżejszy oraz bezpieczniejszy. Firma SSAB zatrudnia pracowników w ponad 45 krajach i posiada zakłady produkcyjne w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Firma SSAB jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX Nordic Exchange w Sztokholmie. www.ssab.com.

Tags:

About Us

SSAB is a Nordic and US-based steel company. SSAB offers value added products and services developed in close cooperation with its customers to create a stronger, lighter and more sustainable world. SSAB has employees in over 50 countries. SSAB has production facilities in Sweden, Finland and the US. SSAB is listed on the NASDAQ OMX Nordic Exchange in Stockholm and has a secondary listing on the NASDAQ OMX in Helsinki. www.ssab.com.