SSAB, Borular ve Profiller ürün gamını tanıtıyor

SSAB, Almanya’daki Bauma fuarında yeni ürün gamı Borular ve Profilleri tanıtacak. Bu yeni çelik borular alanı, şirketin yüksek dayanımlı çelik ürünlerini tamamlayacak. Yüksek dayanımlı çelik borular, düz yüksek dayanımlı çelikle aynı esnek, müşteriye özel çözüm fırsatlarıyla sunuluyor.

SSAB’nin yüksek dayanımlı çelik boruların üretimine yaptığı yatırım, müşterilerin farklı yüksek dayanımlı çelik ürünleri için artan ihtiyaçlarını karşılama hedefinin bir parçası.

      SSAB’den Anna Stiwne bu sektöre girmeye son derece iyi hazırlandıklarını belirtti. Başlangıçta boruları, iyi bilinen markalarımız Hardox, Domex ve Docol ile sunabileceğiz. Bu nedenle, yapısal borulardan örneğin beton endüstrisi için aşınma plakası borularına kadar çok sayıda farklı uygulama alanını kapsayacak borulara sahibiz.

Borular ve Profiller, SSAB’nin daha fazla işlenmiş ve müşteriye özel ürünler sunma çabası olan SSAB Shape’in bir parçasıdır. Amaç, ürünleri için daha yüksek dayanımlı çeliğe terfi ettikleri zaman müşterilere daha fazla teknik ve pratik destek sağlayabilmektir.

Hardox aşınma dayanımı ve gücü ile geniş kabul gördü ve genellikle ekskavatörler, ağır makineler, konkasörler ve kamyonlar gibi son derece yüksek aşınmaya maruz kalan yapılarda kullanılıyor.

Domex tüm dünyadaki yapısal uygulamalarda kullanılıyor ve şirketin yeni boru portföyü ile SSAB, yeni daha hafif, daha güçlü ve daha çevreci çözümler bulmak için tasarımcıların olanaklarını genişletmek istiyor. Çeliğin güçlü ve hafif özellikleri, taşıt ve ekipmanların daha düşük yakıt tüketimi ile daha fazla yük taşıyabilmesini ve aynı zamanda daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Özel siparişler verebilme imkanının yanı sıra, serinin büyük kısmı doğrudan şirketin hazır stoklarından hızlı teslimata hazır.

      Stiwne, SSAB’nin vizyonunun daha güçlü, daha hafif ve daha sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamak olduğunu ve SSAB Shape’in, bu vizyonu gerçekleştirme gayretinin bir parçası olduğunu belirterek sözlerini tamamladı.

Ayrıntılı bilgi için, iletişim bilgilerimiz:

Türkiye Satış Müdürü – Lemi Özden, 90 532 432 50 35

SSAB is a global leader in value added, high strength steel. SSAB offers products developed in close cooperation with its customers to create a stronger, lighter and more sustainable world.SSAB has employees in over 45 countries and operates production facilities in Sweden and the US. SSAB is listed on the NASDAQ OMX Nordic Exchange, Stockholm. www.ssab.com

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links