SSAB, yeni Türkçe web sitesini kullanıma sunuyor

ssab.com ve hardox.com artık Türkçe de okunabilecek

Katma değerli yüksek dayanımlı çelik ürünlerde bir dünya lideri olan SSAB, İsveç'in yüksek ürün kalitesinin yanı sıra, müşterileri ile birlikte ürün geliştirme çalışmalarına başlar başlamaz sunduğu kapsamlı yerel teknik destekle de tanınmaktadır. SSAB’nin Hardox, Domex ve Docol gibi birinci sınıf marka ürünleri Türkiye pazarında da beğeniyle kullanılmaktadır.

Bugün, Türk kullanıcılar kendi dillerini konuşan bir web sitesine giriş yapacak. SSAB'ye ilişkin temel bilgilere hızlı ve kolay erişim sunan yeni Türkçe web sitesi, şirketin tüm dünyada kaliteli bilgi kullanımını artırmak için sürdürdüğü çabaların bir parçasını oluşturuyor.

Modern, renkli tasarımıyla göz alan web sitesi, farklı bölümlere ayrılmış: “ürünlerimiz, müşterilerimizi nasıl destekleyebiliriz, hakkımızda, çalıştığımız yer.” Her bölüm, SSAB'yi daha fazla tanımak ve kendilerini buna ilişkin haberler, ürünler, faaliyetler, vb. hakkında güncel tutmak isteyen kişilere ayrıntılı bilgi veriyor. ssab.com adresimize bir göz atın!

Web sitesinin kullanıcı dostu yapısı, kullanıcıların ilgili yerel birimlere daha hızlı ve verimli şekilde erişmesini sağlıyor.

Kullanıcılar, hardox.com web sitesine, ssab.com web sitesi üzerinden kolayca erişebilir

Hardox kullanıcıları, SSAB'nin sunduğu bu çelik ile üretebildiklerini sergilemekten gurur duyarlar. “Uygulamalar” sayfasında, kullanıcıların okuyarak, esinlenebileceği birçok Hardox öyküsü bulunuyor. Teknik ipuçları “Atölye” sayfasında veriliyor. Kullanıcılar artık yeni hardox.com'da gezinirken ihtiyaç duydukları her kelimeyi Türkçe bulabilecekler!

SSAB EMEA Bölge Satış Müdürü Lemi Özden bu konuda “Türkçe SSAB web sitesi yeni ürünler, ürün uygulamaları gibi konularda kullanıcılara kapsamlı bilgiler sunuyor ve yüksek dayanımlı çeliğimizle ulaşılabilecek teknik çözümler hakkında birçok ayrıntı sağlıyor.” diyor.

Ayrıntılı bilgi için, iletişim bilgilerimiz:

Türkiye Satış Müdürü – Lemi Özden, +90 532 432 50 35

SSAB is a global leader in value added, high strength steel. SSAB offers products developed in close cooperation with its customers to create a stronger, lighter and more sustainable world.SSAB has employees in over 45 countries and operates production facilities in Sweden and the US. SSAB is listed on the NASDAQ OMX Nordic Exchange, Stockholm. www.ssab.com

Tags:

About Us

SSAB is a Nordic and US-based steel company. SSAB offers value added products and services developed in close cooperation with its customers to create a stronger, lighter and more sustainable world. SSAB has employees in over 50 countries. SSAB has production facilities in Sweden, Finland and the US. SSAB is listed on the NASDAQ OMX Nordic Exchange in Stockholm and has a secondary listing on the NASDAQ OMX in Helsinki. www.ssab.com.

Subscribe

Media

Media

Documents & Links