Uus GreenCoat RWS – parimad jätkusuutlikud vihmaveesüsteemid

Report this content

Et rahuldada globaalset nõudlust jätkusuutliku ehitusmaterjali järele, mis oleks samas ka parimate tehniliste näitajatega, laiendab SSAB oma GreenCoat®-i värvkattega vihmaveesüsteemide tootevalikut, tutvustades kauni matt välimusega GreenCoat RWS Pro BT-d. Sellel on bioloogilisel toormel põhinev Bio-based Technology (BT) värvkate, mis on fossiilset päritolu õlide asemel valmistatud Rootsi rapsiõlist ning seega turul ainulaadne.

Kui sajab, siis ladinal. GreenCoat RWS-i toormest vihmaveesüsteemid taluvad ka kõige tugevamaid torme, nõuavad väga vähe hooldust ning näevad ikkagi väga head välja. Need on saadaval laias värvitoonide valikus.

SSAB GreenCoat RWS-i värvkattega terased pakuvad head esteetikat, suurepärast kvaliteeti ja keskkonnaeeliseid igas ümaras ja kandilises äravoolusüsteemis. Neil on kahepoolne pinnakattesüsteem, mis pakub suurepärast kaitset korrosiooni eest (RC5) ning mehaanilise kulumise eest, taludes ka kõige karmimaid ilmastikutingimusi. Neil on ka head painutusomadused ja vormitavus, mis võimaldab neid vormida peaaegu igal viisil.

Jätkusuutlikud ehitustrendid

Nüüdse aja ehitusstatistika näitab, et nõudlus jätkusuutlike ehitusmaterjalide järele on tõusuteel. Nende ülemaailmselt kasvavate suundumuste rahuldamiseks pakub uus GreenCoat RWS Pro BT ehitajatele jätkusuutlikkust, mida turult mujalt ei leia, sest toodete kattekihis on fossiilset päritolu õlide asemel olulisel määral kasutatud Rootsi rapsiõli. Tulemuseks on heade tehniliste näitajatega kergesti vormitav ja vähest hooldust nõudev ehitustoode.

Teras on ka üks vähestest materjalidest, mis pakub 100 % ulatuses suletud ahelaga ringlusse võtmise võimalust. See tähendab, et seda saab kasutada korduvalt ja tõhusalt, ilma et see mõjutaks toote omadusi või näitajaid, samuti ei tekita see ohtlikke jäätmeid. Terast on lihtne uuesti kasutusele võtta, seega on see ideaalne valik kulutõhusate ja vastupidavate vihmaveesüsteemide jaoks.

"Jätkusuutlikkus ei ole enam ainult arhitektide ja ehitajate valik. Oma värvkattega GreenCoat® premium-teraste näol pakume me kõige jätkusuutlikumaid tooteid, millel on parimad tehnilised omadused kogu ehitustööstuses," ütleb Olavi Huhtala, SSAB kontserni Euroopa asepresident.

Välja töötatud koostöös partneritega

GreenCoat RWS Pro BT loomisele eelnes laiapõhjaline tootearendusfaas, kus arvestati tarbijate tagasisidega, jälgiti testitulemusi ning kasutati ära koostööpartnerite teadmisi. Lõpptulemuseks on toode, milles on ühendatud suur sooritusvõime ja rohelisem eluviis. Kaasatud partnerid: Ruukki Construction (Soome), Plannja AB (Rootsi), Lindab AB (Rootsi), Budmat Bogdan Więcek (Poola) ja Bratex Dachy (Poola).

GreenCoat RWS-i värvkattega tooted vastavad kehtivatele REACH-määrustele  ega sisalda kroomiühendeid.

Fotoallkiri:

  1. Olavi Huhtala, SSAB kontserni Euroopa asepresident.
  2. GreenCoat RWS Pro BT on oma elutsükli jooksul lihtsalt hooldatav ja kulutõhus. Sellel on kaunis matt välimus, mis vastab vihmaveesüsteemide kõrgetele esteetikanõuetele.

Lisateavet saate aadressil:
Anti Metsamaa, SSAB, telefon: +372 5179026, anti.metsamaa@ssab.com

SSAB on Põhjamaades ja USA-s tegutsev teraseettevõte. SSAB pakub lisandväärtusega tooteid ja teenuseid, mis on välja töötatud tihedas koostöös klientidega, et luua tugevamat, kergemat ja jätkusuutlikumat maailma. SSAB-l on töötajaid enam kui 50 riigis. SSAB tootmiskeskused asuvad Rootsis, Soomes ja USA-s. SSAB on registreeritud Stockholmis Nasdaqi börsil ning täiendavalt ka Helsingi Nasdaqi börsil.www.ssab.com. Liituge meiega ka sotsiaalmeedias: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ja YouTube.