Stena Line palielina kravas pārvadājumu kapacitāti maršrutā starp Trāvemindi un Liepāju

Report this content

 Stena Line vairāku aprīļa un maija nedēļu laikā īslaicīgi palielinās kravas pārvadājumu kapacitāti maršrutā starp Trāvemindi Vācijā un Liepāju Latvijā. 130 metrus garais prāmis Stena Vinga pievienosies prāmjiem Stena Gothica un Urd maršrutā ar pirmo atiešanu no Trāvemindes otrdienas, 30.marta, vakarā. 

Stena Vinga ir moderns RoPax prāmis, kas būvēts Holandē 2005.gadā un, kura kravas ietilpība sastāda 1500 kravas līnijmetru un 400 pasažieru.

‘’Mēs turpinām paplašināt savu darību Baltijas jūrā, lai atbalstītu mūsu klientus. Stena Vinga ir elastīgs un uzticams kuģis, kas īslaicīgi palīdzēs palielināt kravas pārvadājumu kapacitāti maršrutā starp Trāvemindi un Liepāju,’’ stāsta Stena Line Latvijas maršrutu vadītājs Johans Edelmans (Johan Edelman).

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums:

Stena Line Group – Preses birojs

+46 (0)31 85 85 32, press@stenaline.com

Stena Line ir viens no Eiropā vadošajiem prāmju uzņēmumiem, kas Ziemeļeiropas 17 maršrutos izmanto 37 prāmjus. Stena Line ir nozīmīga loma Eiropas loģistikas tīklā, un tas izstrādā jaunus kombinēto pārvadājumu kravas risinājumus, apvienojot pārvadājumus pa dzelzceļu, sauszemes ceļiem un jūru. Stena Line ieņem lielu lomu arī Eiropas tūrismā, pārvadājot nozīmīgu pasažieru skaitu. Šis ģimenes uzņēmums dibināts 1962. gadā, un tā galvenais birojs atrodas Gēteborgā. Stena Line ietilpst Stena AB Group, kas nodarbina apmēram 16 000 darbinieku, ar apmēram 37 miljardu Zviedrijas kronu apgrozījumu gadā.