Viessmann Refrigeration Solutions přebírá společnost Fri-Service a rozšiřuje své působení na trzích v České republice a na Slovensku

Report this content

Viessmann Refrigeration Solutions přebírá společnost Fri-Service, zavedeného dodavatele a poskytovatele služeb v oblasti chladicí techniky v České republice a na Slovensku.

Mainz, Německo, 3. září 2021 - Viessmann Refrigeration Solutions přebírá společnost Fri-Service, zavedeného dodavatele a poskytovatele služeb v oblasti chladicí techniky v České republice a na Slovensku. Tato akvizice rozšíří současné portfolio služeb společnosti Viessmann v oblasti servisu a poskytování řešení na klíč. Zákazníci tak získají úplnou podporu, od fáze plánování projektů, přes jejich realizaci, až po následnou údržbu.

„Region střední a východní Evropy je pro společnost Viessmann klíčovým trhem, kde chce nadále posilovat svou pozici”, říká Frank Winters, CEO společnosti Viessmann Refrigeration Solutions: „ Od roku 2016 se nám daří úspěšně  rozšiřovat naše servisní služby napříč Evropou. Jsme rádi, že společně s kvalifikovaným týmem společnosti Fri-Service můžeme pokračovat v realizaci naší strategie stát se poskytovatelem kompletních řešení v oblasti chladicí techniky“.

Radim Baxa, generální ředitel společnosti Fri-Service, k tomu říká: "Spojení naší společnosti se společností Viessmann bylo strategickým rozhodnutím, protože kombinace nabídky produktů a služeb obou společností bude přínosem jak pro naše zákazníky, tak pro naše zaměstnance. Společně s Viessmann Refrigeration Solutions budeme schopni pokrýt širší portfolio zákazníků a zabezpečit celé řešení z jednoho zdroje”.

„Jsme rádi, že výsledkem jednání je propojení schopností a kompetencí obou společností. Vítáme tým Fri-Service do rodiny Viessmann. Společně budeme schopni nabídnout ještě komplexnější řešení, ze kterých budou profitovat naši zákazníci,“ vyjádřil se k akvizici Karel Fořt, regionální ředitel CEE, Viessmann Refrigeration Solutions.


O společnosti Fri-Service:

Společnost Fri-Service vznikla v roce 2012 a nabízí kompletní portfolio služeb v oblasti komerčního chlazení. Společnost sídlí ve dvou lokacích v České republice a jedné na Slovensku a zaměstnává více než 80 odborníků na chlazení, kteří zabezpečují dodávky a servis pro maloobchod s potravinami.

Info:

Miloš Šetka, manažer prodeje, Viessmann chladicí systémy s.r.o.

E-Mail: skms@viessmann.com

+420 602 325168 

O společnosti Viessmann:

Skupina Viessmann Group je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů tepelné a chladící techniky. Tato rodinná společnost s 12 300 zaměstnanci byla založena v roce 1917 a její obrat činí 2,65 miliardy eur.

Viessmann Refrigeration Solutions zaměstnává v Evropě téměř 1 500 zaměstnanců v oboru  chladicí techniky. Produkty se vyrábějí ve výrobních závodech Viessmann v Německu a Finsku. Obchodní zastoupení má společnost ve 20 zemích. Tato zastoupení jsou podpořena rozsáhlou sítí partnerských firem.

Subscribe

Media

Media

Quick facts

Viessmann Refrigeration Solutions přebírá společnost Fri-Service, zavedeného dodavatele a poskytovatele služeb v oblasti chladicí techniky v České republice a na Slovensku. Tato akvizice rozšíří současné portfolio služeb společnosti Viessmann v oblasti servisu a poskytování řešení na klíč. Zákazníci tak získají úplnou podporu, od fáze plánování projektů, přes jejich realizaci, až po následnou údržbu.
Tweet this

Quotes

Jsme rádi, že výsledkem jednání je propojení schopností a kompetencí obou společností. Vítáme tým Fri-Service do rodiny Viessmann. Společně budeme schopni nabídnout ještě komplexnější řešení, ze kterých budou profitovat naši zákazníci,
Karel Fořt