• news.cision.com/
  • WICONA/
  • „Business Stadium“ – išskirtinės architektūros ir modernių technologijų derinys su WICONA inžineriniais sprendimais.

„Business Stadium“ – išskirtinės architektūros ir modernių technologijų derinys su WICONA inžineriniais sprendimais.

Report this content

„Business Stadium West“ – pirmasis biurų pastatas verslo kvartale, įsikūrusiame dešiniajame Nėries upės krante, Šeimyniškių ir Rinktinės g. sankirtoje. Šis 16,500 kv.m. ploto pastatas – tai vienas pirmųjų žingsnių kuriant didžiausią ir daugiafunkcį verslo kvartalą Vilniaus miesto centre. Tai yra dinamiškas traukos centras, lengvai pasiekiamas iš bet kurios miesto dalies.

Lankstūs ir išsiskiriantys modernūs sprendimai  

8 aukštų „Stadium West“ įdiegti modernūs sprendimai, pereinantys iš vieno aukšto į kitą. Prie įėjimo jus pasitiks dirbtinio intelekto padėjėjas, aptarnaujantis svečius ir darbuotojus. Be to, pastatas aprūpintas naujausiomis aplinkos kontrolės sistemomis, o inžineriniai sprendimai, naudoti statant pastatą, padeda užtikrinti didžiausią komfortą ir geresnę aplinką visiems darbuotojams.

Visas pastatas taip pat priklauso ir poilsio zonai, nes jis yra pastatytas buvusioje Žalgirio stadiono teritorijoje. „Business Stadium West“ fasadas su ryškiai įrėmintais langais yra įkvėptas stadiono švieslentės. Fasadui originalumo suteikia trijų dimensijų įspūdį kurianti netradicinė ventiliavimo sistema.

Kiekvienas langas yra įrėmintas iškiliomis konstrukcijomis, kuriose įmontuotos orlaidės. Ši sistema užtikrina, kad į pastatą patektų kuo daugiau natūralaus gryno oro. Be to, pastate yra ypač geros darbo sąlygos – kiekvienoje darbo vietoje bus daugiau natūralios šviesos, nes nė viena jų nebus nutolusi nuo lango daugiau nei 3,6 m.

Pastato viduryje įrengtas 30 m stiklinis atriumas, kuris dalija pastatą į du korpusus. Jis unikalus savo dydžiu, dėl atrijaus šviesumo šis didžiulis pastatas tampa šviesesnis.

Unikalūs specialiai pritaikyti sprendimai

„Business Stadium West“ naudojamas WICONA WICTEC 50 HI fasado sprendimas su 200mm dangos profiliu ant vertikalių stulpelių ir naujos dangos 198,5 mm aukščio dangčiu ant kas antro skersinio. WICTEC 50 HI suteikia optimalią kūrybinę laisvę projektuojant unikalų ir individualų fasadą. Papildomos funkcijos, užtikrinančios saugumą ir aukščiausią šiluminės izoliacijos lygį, gali būti įrengtos paprastai ir nebrangiai, nesuardant pastato estetikos.

Langų ir durų tiekėja taip pat buvo WICONA. Projektui pasirinkta WICLINE 75 evo langų su ventiliacijos angomis sistema, pasižyminti geriausiai vertinamomis šilumos izoliacijos savybėmis. WICSTYLE 75 evo durys pasirinktos dėl vizualiai harmoningos integracijos į pastato ir fasado konstrukciją.

A+ energijos efektyvumo klasė su atsinaujinančiais energijos šaltiniais

Pastate atsakingai naudojami „žalieji“ energijos ištekliai. Nuo pastato stogo atsiveria nuostabus vaizdas. Visa terasa ne tik pritaikyta įkvepiantiems susitikimams ir kūrybiniam darbui, bet taip pat užtikrina aplinkos tausojimą ir mažesnį energijos suvartojimą.

„Business Stadium West“ – tai A+ energinio efektyvumo klasės pastatas, ant kurio stogo įrengta 80 kW galios saulės elektrinė, kuri turėtų patenkinti apie 5 proc. viso pastato metinio elektros poreikio. Siekiant sumažinti oro taršą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, įrengta elektromobilių krovimo stotelė. 

_

 

Rimantas Staknevičius   

Baltic Countries Manager / Baltijos šalių vadovas

Mob.:+370 614 63280

Tel.: +370 5 243 22 10

rimantas.staknevicius@hydro.com

Tags: