• news.cision.com/
  • WICONA/
  • Valle View - drugi budynek w nowym, unikalnym projekcie deweloperskim w Norwegii

Valle View - drugi budynek w nowym, unikalnym projekcie deweloperskim w Norwegii

Report this content

Deweloper projektu miał wizję - uczynić z Valle atrakcyjną część Helsfyr. Ale co sprawia, że lokalizacja jest atrakcyjna? Atrakcyjność lokalizacji może być określona przez jej zdolność do przyciągania, utrzymania i tworzenia biznesu i inwestycji. Valle View jest drugim obiektem w najnowszym projekcie deweloperskim w Valle.

Zdjęcie: Trond Joelsson, Byggeindustrien

Valle View, podobnie jak Valle Wood, posiada certyfikat BREEAM-NOR Excellent za swój wkład w poprawę środowiska i jako inwestycja dla lokalizacji. Projekt obejmuje 60 000 metrów kwadratowych biur i składa się z 3 budynków (Valle Wood, Valle View, Valle Vision). Nieruchomości są strategicznie zlokalizowane w pobliżu metra, autobusów dowożących do lotniska i głównych dróg. Valle View to 13-piętrowy budynek, który został zaprojektowany tak, aby stworzyć osłonę przed dużym ruchem ulicznym, który odbywa się tuż obok budynków. W porównaniu do Valle Wood, Valle View jest więc znacznie wyższy i będzie funkcjonował jako swego rodzaju ochrona mniejszego budynku Valle Wood. Budynki będą połączone wspólnym garażem, ale poza tym są od siebie oddzielone. Chociaż można zauważyć różnice pomiędzy nieruchomościami, projekt pokazuje, że budynki stanowią jedną całość. Valle View jest trójwymiarowy, nie tylko ze względu na funkcję zatrzymywania wiatru, ale również dzięki temu, że metalowe powierzchnie mogą odbijać światło w najróżniejszy sposób.

Produkty WICONA są dostarczane przez UPB Aile

Lokalizacja: Oslo

Typ projektu: Budynek biurowy

Powierzchnia: 22.000 metrów kwadratowych + piwnica 5.000 metrów kwadratowych

Inwestor: NCC Property Development

Wykonawca: NCC Building Nordic

Architekt: Lund+Slaatto Arkitekter

Zdjęcie: Trond Joelsson, Byggeindustrien

-

Hubert Wiśniewski
Commercial Director

T: +48 604 176 004
E: hubert.wisniewski@hydro.com

 ________________________________

W ciągu ostatnich kilku dekad marka WICONA stała się synonimem systemów aluminiowych, spełniających najwyższe standardy. Wysokie wymagania technologiczne, rygorystyczne pod względem systemowym i jakość przetwarzania produktów, a także kompleksowe usługi i konsultacje przyczyniają się znacząco do sukcesu marki.

WICONA należy do norweskiej firmy Hydro, w pełni zintegrowanej firmy aluminiowej, zatrudniającej 35 000 pracowników w 40 krajach na wszystkich kontynentach, łączącej lokalną wiedzę fachową, światowy zasięg i niezrównane możliwości w zakresie badań i rozwoju.

>> www.wicona.pl

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links