WICONA wypuszcza serię nagrań wideo pokazującą przyszłość architektury

Report this content

WICONA, wiodący światowy dostawca rozwiązań aluminiowych, z dumą ogłasza rozpoczęcie serii wideo WICONA MEETS, która będzie poświęcona przyszłości architektury. W ostatnich miesiącach zespół WICONA przemierzał Europę spotykając się ze światowej sławy projektantami i architektami, aby dowiedzieć się więcej o siłach kształtujących tę dziedzinę - i o tym, jak będą wyglądać budynki, wnętrza i miasta jutra. https://www.wicona.com/pl/pl/wicona-meets/

"Cały pomysł ma na celu odejście od tradycyjnej debaty panelowej i ukazanie miasta jako sceny" - mówi Hanna Bouveng, odpowiedzialna za komunikację i informację w firmie WICONA. "Oczywiście, chcemy, aby odcinki miały charakter informacyjny, ale celem jest również zadawanie trudnych pytań, inspirowanie i wywołanie debaty na temat możliwości tego szybko zmieniającego się obszaru".

Z zawrotną prędkością architektura staje się przestrzenią interdyscyplinarną, w której żadna definicja nie jest w stanie zawrzeć jej rosnącej złożoności. Specjaliści budujący dziś nasze miasta muszą pogodzić estetykę z wyzwaniami wynikającymi z potrzeb mieszkaniowych i infrastrukturalnych szybko rosnącej populacji miejskiej. Tymczasem globalne dążenie do przywrócenia równowagi naszej planety wymusiło zwrot w kierunku budowania bardziej ekologicznych, inteligentnych i spójnych miast. 

Są to bez wątpienia wielkie wyzwania. Ale jako jego inicjatorzy w nowym obszarze metod budowlanych,, materiałów i technologii budynków, wiodący architekci wykorzystują bezprecedensową okazję do przesuwania granic w projektowaniu i tworzenia prawdziwie otwartego i opartego na współpracy nowego sektora.

Hubert Wiśniewski
Commercial Director

T: +48 604 176 004
E: hubert.wisniewski@hydro.com

Over the last few decades the brand name of WICONA has developed into a synonym for aluminium profile systems that meet the highest standards. The high technological standards, rigorous system considerations and quality processing of the products, as well as comprehensive services and consultation, all make a significant contribution to the success of the brand. WICONA belongs to the Norwegian company Hydro, a fully integrated aluminium company with 35,000 employees in 40 countries on all continents, combining local expertise, worldwide reach and unmatched capabilities in R&D.

Tags:

Subscribe

Media

Media