Lindex esitleb kollektsiooni koostöös kunstnik Emilia Ilkega

Report this content

Lindex esitleb kollektsiooni koostöös Rootsi kunstnik Emilia Ilkega, kes on tuntud oma mänguliste kompositsioonide ja omanäoliste kujundite poolest. Emilia ja Lindex on koos loonud unikaalse ööriiete kollektsiooni, mis koosneb pehmetest kokkusobivatest riietest nii naistele, lastele kui ka beebidele.

„Meil on väga hea meel teha koostööd Emilia Ilkega. Emilial on ainulaadne oskus muuta igapäevased esemed pehmeteks kujunditeks ning luua väikeseid lugusid. Nagu väikesed toad, mis asuvad oma universumis, kõik Emilia loomingulisest mõttemaailmast. Meie koos loodud kollektsioon, mille fookuses on Emilia tugev visioon ja pehme mängulisus, on nagu unenägu,“ ütleb Camilla Madsen, Lindexi disainijuht.

Emilia Ilke on Rootsi kunstnik, kelle töid iseloomustavad omanäolised kujundid ja mängulised kompositsioonid. Tema töid on võimalik nautida nii kunstinäitustel kui ka sisekujunduses. Emilia ja Lindex on koos loonud unikaalse pehmete ööriiete kollektsiooni, mis koosneb pidžaamadest, öösärgist, tekist ja mugavast tepitud mantlist, mida võib kanda nii kodus kui ka õues jalutamiseks. Kollektsioon sisaldab riideid naistele, lastele ja beebidele, et võimaldada ühtemoodi riietumist. Kõik riided on valmistatud pehmest orgaanilisest puuvillast ja neil on GOTS sertifikaat.

„Kui mul paluti Lindexiga koostööd teha, olin ühtaegu meelitatud ja õnnelik, et sain võimaluse kasutada oma kunsti täiesti uuel viisil. Lindex on mind kogu teekonna jooksul väga armsalt toetanud ning väga lõbus väljakutse on olnud mõelda lõuendi asemel kehast. Minu eesmärk oli luua orgaanilisest puuvillast pehmed unisex-tooted, millesse tahaksin ka enda lapsi riietada. Nad on olnud minu mõttes igal sammul ja nüüd, kui kollektsioon on valmis, ootan põnevusega õhtut, et neile pidžaamad selga panna! Ilmselt hakkavad nad osasid kollektsiooni riideid kandma ka päeval, ka mind võite tepitud mantliga õues näha,“ ütleb Emilia Ilke.

Kollektsioon on saadaval veebipoes lindex.com 30. novembrist.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Sustainability Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 450 kauplusega 19 turul ja veebimüügiga läbi kolmandate osapoolte kogu maailmas Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media