Wieloplatformowa aplikacja Planmeca mRomexis ™ zapewnia niezrównaną swobodę bycia mobilnym

Planmeca mRomexis™ jest szybką, prostą i przejrzystą aplikacją przeznaczoną do wieloplatformowego, elastycznego przeglądania obrazów. Umożliwia szybki dostęp do obrazów, pozwalając na wygodne komunikowanie się specjalistów dentystycznych z innymi specjalistami oraz pacjentami, gdziekolwiek są. Planmeca mRomexis jest dostępny dla systemów operacyjnych  iOS i Android oraz jako aplikacja w przeglądarce internetowej.

Opierając się na sukcesie popularnej aplikacji mobilnej Planmeca iRomexis , aplikacja Planmeca mRomexis jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego i łatwego przeglądania obrazów 2D i 3D , wycisków optycznych Planmeca PlanScan® 3D i zdjęć twarzy Planmeca ProFace® . Wprowadza ona kilka zupełnie nowych funkcji takich, jak listy ostatnich obrazów, pomoc i w ieloplatformowa rekonstrukcja poglądów wielopłaszczyznowych obrazów 3D . Planmeca mRomexis pozwala użytkownikom zawsze kontrolować przepływ pracy , zapewniając, że obrazy najbardziej odpowiednie do ich następnego zadania są zawsze pod ręką .

Planmeca mRomexis pozwala użytkownikom na dostęp do obrazów w bazie danych Planmeca Romexis® w sieci lokalnej , albo przenieść obrazy z baz danych na swoje urządzenia mobilne. Obrazy mogą być elastycznie udostępniane za pośrednictwem bezpiecznego transferu obrazu Planmeca Romexis® Cloud .

" Przy projektowaniu Planmeca mRomexis , kładziemy duży nacisk na użyteczność ", komentuje pani Helianna Puhlin - Nurminen, wiceprezes działu Digital Imaging i Applications w Planmeca . " Aplikacja zapewnia łatwe i proste udostępnianie ważnych obrazów dla użytkowników , którzy często są w podróży - pozwalając im na zawsze stały dostęp do informacji ."

Wersje iOS i Android z Planmeca mRomexis są dostępne na AppStore i Google Play .

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:
Helianna Puhlin-Nurminen, wiceprezes
Digital Imaging and Applications division, Planmeca Oy
Tel 358 20 7795 731
helianna.puhlin@planmeca.com

Planmeca Oy i Planmeca Group
Planmeca Oy, z siedzibą w Helsinkach –Finlandia,  jest jednym z wiodących na świecie producentów urządzeń stomatologicznych obejmujący unity dentystyczne, cyfrowe rozwiązania CAD / CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania programowe. Produkty Planmeca dystrybuowane są w ponad 120 krajach na całym świecie. Planmeca jest największą prywatną firmą w swojej dziedzinie dzięki silnemu zaangażowaniu w innowacyjne rozwiązania i wzornictwo przemysłowe.
Planmeca Oy jest częścią fińskiej Planmeca Group, która działa w dziedzinie technologii opieki zdrowotnej.W 2014 roku Grupa osiągnęła obroty w wysokości 740 milionów euro i zatrudniała ponad 2,700 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl