Hügieeniplaan suhtlemise ja tutvustamise vahendina

Report this content

Arkeas on hügieeni planeerimine pikka aega olnud Kiilto elektroonilise teenuse HygiNet® abil. Uusima versiooni abil saab Arkea hügieeniplaani, aruandlust ja sisekommunikatsiooni veelgi ajakohastada.

Arkea pakub toidu, koristamise ja kinnisvara haldamisega seotud teenuseid mitmes kohas ning Turu ÅUS asuvas restoranikeskuses on Kiilto elektrooniline hügieeniplaan HygiNet® juba ammu kasutusel olnud. Teenuse uuendatud versiooni kasutatakse kogu ettevõttes. Eesmärgiks on sujuvam teenindusjuhtide ja kohaliku juhtkonna töö hügieeniplaneerimisega, näiteks ametiasutuste aruandlus.

"Elektroonilise hügieeniplaaniga on lihtne dokumenteerida hügieenimõõtmise proovid," ütleb Arkea Oy vahetuse juht Kati Mäkinen. „Dokumentatsiooni abil saame kontrollida, kuidas asjadega on tegeletud, ning võrrelda tulemusi erinevatel aastatel ja erinevates tegevuskohtades. Teenus aitab meil trende pikema intervalliga tuvastada. "
 

Selge kasutajaliides laiendab hügieeniplaani kasutamist

Elektroonilise hügieeniplaani rakendamine pole Arkeas täiendõpet nõudnud.

"Inimesed, kes on harjunud arvutit ja Internetti kasutama, saavad hakata hügieeniplaneerimise tööriista korraga kasutama," ütleb Mäkinen. „Teenuse visuaalne välimus kutsub teid erinevaid funktsioone lähemalt uurima ja ikoonidel klõpsama. Elektroonilist hügieenikava on nii lihtne kasutada, et kasutame seda vähemalt iga nädal. ”

Arkea hindab ettevõttespetsiifilisi tooteid ja puhastamisjuhiseid

Arkeal on suurel alal mitu asukohta. Seetõttu on oluline, et hügieeniteave, näiteks tootekaardid ja puhastamisjuhised, oleks igapäevaelus hõlpsasti kättesaadav.

"Elektroonilise hügieeniplaaniga leian kiiresti pesuaineteabe ja juhised ning saan kontrollida ohutuskaarte," ütleb Mäkinen.

Kuigi tooteteave on saadaval ka Kiilto veebisaidil, on Arkea kasutatav tootevalik juba HygiNet®-is saadaval.

„On oluline, et teenus sisaldaks kogu meie pesuvahendite ja puhastusmeetodite valikut ning aitaks erinevate üksuste töötajatel õiget pesuvahendit õigesti kasutada. Hügieeniplaaniga on meil lihtne uudiseid käivitada ja sisemiselt teavitada hügieeniprobleemidest, näiteks hiljuti kasutusele võetud pesuvahendi kasutusvaldkonnast või õigetest puhastusmeetoditest.

Kiidetakse visuaalset tutvustavat materjali

Hügieeniplaani pildid ja videoõpetus on olulised uute töötajate tutvustamisel Arkeas.

"Sissejuhatuseks on kasulikud pildi- ja videoõpetused, kuna meil on ka töötajaid, kelle emakeel on muu kui soome keel," ütleb Mäkinen. “Oleme koos Kiiltoga kohandanud visuaalsed juhised erinevatele puhastusvahenditele, mis näiteks näitavad, millist kaitset on vaja. Keerulistes olukordades on pildid lihtsaim viis uuele töötajale juhiseid anda."

Kasutaja mõjutab hügieeniplaani ulatust

Enda tegevus mõjutab HygiNet® tööriista sisu ja hügieeniplaani on lihtne uuendada ja laiendada.

„Meil on hea meel, et saame lisaks Kiilto pakutavatele põhiteenustele ka hügieeniplaanis ise toota. Nii saame plaani kohandada nii, et see vastaks alati meie vajadustele, ”ütleb Mäkinen. Samal ajal jäetakse plaani mittevajalikud osad välja. Tulevikus kasutame tõenäoliselt ka nutitelefone ja saame seejärel HygiNet®-i veelgi rohkem kasutada üksikutel töökohtadel ja esemete puhastamisel. ”

Arkea on rahul kasutajatega konsulteerimisel välja töötatud elektroonilise tööriistaga.

„On olnud huvitav osaleda HygiNet®-i tööriista väljatöötamisel ja avastada, et meie tagasiside on olnud kasulik. Nad on meid tõesti kuulanud ", ütleb Mäkinen.

Artiklit on uuendatud. Algselt avaldatud 3.10.2019

Tags:

Subscribe

Media

Media