Konftel Yeni Türk Ortaklığını Duyurdu

Report this content

Konftel, Türkiye genelinde daha fazla başarıya ilham vermek ve müşterilerinin daha iyi bağlantıda kalmasını sağlamak için hızla büyüyen iletişim uzmanı Adam Bilişim ile güçlerini birleştirdi.

Görüntüleme sistemleri, akıllı tahtalar, kablosuz sunum ve PC çözümlerinde uzmanlaşmış olan İstanbul merkezli firma bir çok sektörde kuruluşların daha fazla uzaktan çalışmaya geçmesine olanak sağlayarak satışlarında çarpıcı bir artışa tanık oluyor ve Konftel'in beğenilen video ve ses teknolojileri ön saflarda yer alıyor.

Genel Müdür Ali Kemal Önyurt müşterilere en yeni konferans çözümlerini sağlamanın, özellikle de dünya Covid kriziyle mücadele ederken, çok önemli olduğunu ve bu noktada Adam Bilişim için, müşterilerinin ofisleri ve evleri arasında daha verimli çalışma ihtiyaçlarına cevap verme konusunda Konftel’in ideal bir partner olduğunu belirtiyor ve  şunları ekliyor:

“Konftel ile 2020'nin sonlarında çalışmaya başladık ve etkileri inanılmaz oldu. Teknolojileri ve firma olarak her konuda destekleri olağanüstü. Müşterilerimizin, kullanımı kolay video kitleri ve web kameraları gibi en yeni konferans ve işbirliği imkânlarına erişimini sağlamak bizim için hızlı bir başarı oldu. Şimdiden önemli bir projede birlikte çalışıyoruz ve ivme artmaya devam ediyor.”

İş Çeşitliliği

Ali Kemal diyor ki: “Dünyanın içinde bulunduğu bu yeni süreçte iş modellerimizi çeşitlendirmenin önemli olduğunu anladık ve Konftel, firmamızın bakış açısı, çalışma şekli ve özellikle günlük yaşamın ve çalışma hayatının birçok bölümünü değiştiren pandemi göz önüne alındığında, büyümemize ve gelişmemize yardımcı olacak harika bir çözüm ortağı.”

Konftel'in Bölge Satış Direktörü Jeff May ise iş dünyasının muhtemelen sonsuza dek değişeceğini düşünüyor ve şunları söylüyor:

“Geçmişte her zaman giyinmek ve yüz yüze en iyi izlenimimizi yaratmak istiyorduk ama bu artık mümkün değil. Kameralar kıyafetlerin yerini aldı, ancak yine de elimizden geldiğince iyi görünmek ve iyi duyulmak zorundayız. Salgın her şeyi değiştirdi ve daha önceki haline geri dönmeyecek. Eskiden fiziksel bir toplantı odasında hayranlık uyandıran şey bir takım elbise, el çantası ya da bir saatti, şimdi ise bir video akışının keskinliği ve netliği. Katılımcılar keskin ve netse, o toplantıdaki sunumları veya müzakereleri yüzde yüz daha etkilidir. Düzgün bir şekilde duyulamaz veya görülemezlerse, katkıları zayıflar.”

Birlikte daha yakına

Jeff şunu da ekliyor: “Basit, kullanımı kolay, çift amaçlı, güçlü ve taşınabilir çözümler (hem ev hem de ofis için) ileriye giden yollardır. Konftel, ev ofisten en büyük toplantı odasına kadar her yer için bir şeyler sunar. Hibrit çalışma, geleceğin çalışma şeklidir.

Adam Bilişim ile Türkiye'nin dört bir yanından ve daha uzaktan insanları birbirine yaklaştırmaya yardımcı olmak için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz."

 

Basın İrtibatları
Konftel
Chris Widocks
PR Manager

Chris.Widocks@Konftel.com

Stefan Eriksson
CMO
stefan.eriksson@konftel.comKonftel Hakkında
Konftel, işbirliği uç nokta çözümlerinde lider bir şirkettir. 1988'den beri misyonumuz, dünyanın her yerindeki işletmelerde bulunan kişilerin uzaklıktan bağımsız olarak toplantı yapmalarına yardımcı olmak olmuştur. Başarımıza dayanarak, uzaktan işbirliğinin zamandan ve paradan tasarruf etmenin ve aynı zamanda daha sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmanın etkili bir yolu olduğunu biliyoruz. İklim Dostu Sertifikamız bulunmaktadır ve müşterilere video konferans ekipmanı satın alma seçeneği sunarken iklim bilincini açık bir şekilde koruyoruz. Kristal netliğinde ses ve keskin bir video görüntüsü verimli toplantılar için çok önemlidir, bu nedenle İşbirliği Çözümlerimizde yalnızca en son teknolojiye odaklanıyoruz. OmniSound® ses teknolojimiz tüm Konftel Konferans telefonlarında ve cihazlarında  bulunmaktadır. Ürünler dünya çapında Konftel markası altında satılmaktadır ve genel merkezimiz İsveç'te bulunmaktadır. Şirket ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi www.konftel.com adresinde bulabilirsiniz.

Media

Media

Documents & Links

Quick facts

Konftel, Türkiye genelinde daha fazla başarıya ilham vermek ve müşterilerinin daha iyi bağlantıda kalmasını sağlamak için hızla büyüyen iletişim uzmanı Adam Bilişim ile güçlerini birleştirdi.
Tweet this

Quotes

Konftel ile 2020'nin sonlarında çalışmaya başladık ve etkileri inanılmaz oldu. Teknolojileri ve firma olarak her konuda destekleri olağanüstü. Müşterilerimizin, kullanımı kolay video kitleri ve web kameraları gibi en yeni konferans ve işbirliği imkânlarına erişimini sağlamak bizim için hızlı bir başarı oldu. Şimdiden önemli bir projede birlikte çalışıyoruz ve ivme artmaya devam ediyor.
Genel Müdür Ali Kemal Önyurt, Adam Bilişim