Hardox, artık giyilebilir

Report this content

store.hardox.com 2 Nisan 2014 tarihinde açılıyor

SSAB—Hardox aşınma plakası üreten çelik şirketi—şimdi Hardox kalitesi ile boy ölçüşecek şekilde tasarlanmış ürünlerin sunulduğu bir internet mağazası açıyor.

Çeliğin genellikle bir kişiliği yoktur. Hardox ise bu kuralın bir istisnasıdır.

Hardox’un ününün altında yatan neden, olağanüstü zorluklar karşısında olağanüstü performans göstermesidir. Bu, markaya olan güçlü bağlılığı besler. Hardox kullananlar daha iyi bir çeliğe sahip olduklarını bilirler.

SSAB’da Görsel Kimlik ve Tasarımdan sorumlu Jenny Kantelius şunları söylüyor: “Yıllar boyunca bizimle iletişime geçen Hardox kullanıcıları ve aile üyeleri Hardox ürünleri satın almak istediler.

Tercihlerine destek vermek için, yeni Hardox internet mağazasının açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mağazada Hardox kullanıcıları ve bu şekilde görünmek isteyen herkes için geniş bir yelpazeye sahip iş elbiseleri ve gündelik kıyafetler sunulmaktadır.”

Hardox internet mağazasını store.hardox.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

İnternet mağazası hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

Göknur Yücel Taşlı - SSAB SWEDISH STEEL ÇELİK DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ, +90 216 3726370,   goknur.tasli@ssab.com

SSAB, katma değerli, yüksek mukavemetli çelikte bir dünya lideridir. SSAB daha güçlü, daha hafif ve daha sürdürülebilir bir dünya oluşturmak amacıyla, müşterileri ile yakın işbirliği içinde geliştirdiği ürünleri sunmaktadır. SSAB, 45'in üzerinde ülkede çalışana sahiptir ve İsveç ve ABD'de üretim tesisleri bulunmaktadır. SSAB hisseleri, Stockholm'deki NASDAQ OMX Nordic Borsasında işlem görmektedir. www.ssab.com.

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links