SSAB Dairesel Borular halindeki Hardox ve Toolox’u tanıtıyor

SSAB levhadaki ile aynı garantili özelliklere sahip dairesel borular halindeki Hardox ve Toolox’u tanıtıyor. Bunun amacı, Aşınmaya Dayanıklı, Mühendislik ve Takım çeliği uygulamalarına ilişkin yeni bir alanı geliştirmektir.

Hardox ve Toolox dairesel boruları çelik gelişiminde ileriye doğru atılan çok önemli bir adımı temsil ediyor. Optimize bir ısıl işlem süreciyle birleştirilmiş son derece yüksek düzeyde temizlik ve düşük alaşım kimyası, üstün mekanik mukavemeti oluşturmayı mümkün kılmıştır.

Bugün endüstrideki sert rekabet ürünün pazarlanması için daha da kısa bir süreyi ve daha yüksek performansı gerektirir. Yüksek çekme dayanımı ve sertlik düzeylerine göre su verilmiş ve temperlenmiş halde teslim edilen Hardox ve Toolox dairesel borular, daha güçlü ve daha hafif tasarımlar için yepyeni olasılıkları sunuyor. Standart çelik kalitelerindeki ısıl işlem ihtiyacı ortadan kalkar ve pazarlamaya hazır hale getirme süresi kısalır.

Koruma ve Aletle İşleme bölümünden Joaquín Azcona şöyle diyor: “Takım tutucularda ve ayrıca farklı tipteki şaft ve silindirlerde Toolox dairesel borularına ilişkin kanıtlanmış mühendislik uygulamalarına sahibiz. Ayrıca Hardox dairesel borular, ekskavatör sepetlerindeki pimler gibi geleneksel Hardox segmentlerinde başarıyla işe yarıyor. Bu yeni boruların kullanımı, işleme, kaynaklama ve parlatma gibi atölye prosedürlerini optimize etmeye yönelik olasılıkları sunuyor.”

Çap aralığı, 21 ve 141mm’dir ve uzunluğu 5000 mm’ye kadardır, Stock/Toolox altında SSAB uygulaması içinde mevcut stoku görebilirsiniz. Toolox veya Hardox’un kesilmiş parçaları da Onaylı Toolox Distribütörlerinin gelişkin global ağı yoluyla elde edilebilir. Hem SSAB hem de distribütörler müşterilerine uygulama desteğinin yanı sıra teknik desteklerinide sağlayabilirler.

Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki kişiyle iletişime geçin:

Joaquín Azcona, Ürün Grubu Başkanı, Koruma ve Aletle İşleme, SSAB +46 155 254 142 | joaquin.azcona@ssab.com

SSAB İskandinavya ve ABD merkezli bir çelik şirketidir. SSAB daha güçlü, daha sorunsuz ve daha sürdürülebilir bir dünya oluşturmak amacıyla, müşterileri ile yakın işbirliği içinde geliştirdiği katma değerli ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. SSAB’ın 50’den fazla ülkede çalışanları bulunmaktadır. SSAB’ın İsveç, Finlandiya ve ABD’de üretim tesisleri vardır. SSAB hisseleri, Stockholm’deki NASDAQ OMX Nordic Borsasında kote edilmiştir ve Helsinki’de NASDAQ OMX Borsasında ikinci kez kote edilmiştir.

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links