SSAB představuje nový rozměrový program pro kvarto plechy

Společnost SSAB rozšířila svůj rozměrový program a maximální hmotnost plechu pro těžké kvarto plechy. Plechy jsou nyní k dispozici do hmotnosti 18 tun a to znamená, že zpracování pro širší řadu použití je z hlediska nákladů efektivnější. Všechny třídy oceli jsou k dispozici v těchto nových formátech podle příslušného rozměrového programu.

„Můžeme nyní zákazníkům nabídnout úplnější produktové portfolio,“ říká Jenny Brandberg Hurtig, produktový manažer ve společnosti SSAB. „Naše silné kvarto plechy, které jsou nyní k dispozici v téměř dvojnásobné velikosti než dříve, přináší jasné úspory, obzvláště pro servisní centra, protože rozložení výpalků teď může být efektivnější. Ve výrobním procesu také vzniká méně odpadu. Můžeme též obsloužit více zákazníků díky naší nabídce silnějších a delších plechů, které lze použít pro širší rozsah aplikací.“

Servisní centra mohou využitím nových silných plechů SSAB zlepšit výnos o 6-7 %. U některých aplikací, jako jsou koleje a ozubené pásy, znamenají větší plechy také méně svařování, což pak dále zlepšuje bezpečnost a efektivitu.

Silné kvarto plechy jsou dostupné do hmotnosti 18 tun oproti 11 tunám, které jsme byli schopni nabídnout dříve. Maximální tloušťka je v současnosti 160 mm a probíhá další výzkum a vývoj, aby bylo možné nabídnout dokonce ještě silnější plechy. Maximální šířka, délka a tloušťka pro každou třídu jsou definovány v rozměrových programech. Navzdory své tloušťce jsou silné kvarto plechy vysoce kvalitní, včetně konzistentních vlastností v celé tloušťce.

Všechny třídy oceli – od vysokopevnostních konstrukčních, odolných proti opotřebení, až po standardní měkčí oceli - vyráběné společností SSAB jsou dostupné v těchto velkých formátech. Nové rozměry těžkých plechů jsou již k dispozici v rámci běžných přímých objednávek.

Potřebujete-li další informace, obraťte se následující kontakt:

Rinaldo Baldi, Sales, SSAB Special Steels, +39 030 905 8811

SSAB je ocelářská společnost s kořeny v severských zemích a Spojených státech. SSAB nabízí produkty a služby vyvinuté v úzké spolupráci se svými zákazníky tak, aby vytvořila silnější, lehčí a udržitelnější svět. SSAB má zaměstnance ve více, než 50 zemích světa. Výrobní zařízení SSAB se nacházejí ve Švédsku, Finsku a ve Spojených státech. Společnost SSAB je vedena na burze Nasdaq OMX Nordic Exchange ve Stockholmu a Nasdaq OMX v Helsinkách. www.ssab.com.

Tags:

Subscribe

Documents & Links