Lato w naszych domach, czyli nowe dekoracyjne produkty Lambi i Tento

Report this content

Już teraz Metsä Tissue oferuje dekoracyjny papier toaletowy oraz ręczniki papierowe marek Lambi oraz Tento. Letnie sezonowe produkty od lat cieszą się uznaniem naszych klientów, wnosząc dobre nawyki higieniczne w nasze życie, a jednocześnie stanowiąc piękną dekorację do łazienki i stołu jadalnego. 

„Motywy Lambi na lato 2021 r. inspirowane są nordycką naturą.  Motyle wnoszą do każdego domu odrobinę piękna i naturalnej miękkości.  Wzory na tegoroczne lato zostały wyłonione w ankiecie, której respondenci wybrali delikatne motyle i letnią paletę barw.  Nowe letnie motywy to świeże, barwne kwiaty, które sprawią że w łazience i kuchni zagości lato” - podkreśla Johanna Kesti, wiceprezes ds. marki i komunikacji w Metsä Tissue. 

Wybór odpowiednich papierowych artykułów higienicznych z uwzględnieniem własnych potrzeb, jak i dla ochrony środowiska, może stanowić nie lada wyzwanie. Papier Lambi i Tento jest produkowany w sposób zrównoważony w całym łańcuchu wartości, od lasu do produktu końcowego, i może być używany wszędzie tam, gdzie priorytetem jest czystość, wygoda i zrównoważony rozwój. Piękne letnie motywy na artykułach higienicznych dodają codziennemu życiu odrobinę radości i barw.   

Dowiedz się więcej o produktach Lambi: www.lambi.com
Dowiedz się więcej o produktach Tento: www.tento.eu

Dodatkowe informacje: 
Andrea Kvakova, kierownik ds. marki, Tento oraz Lambi, Polska, Czechy i Słowacja, +42 06025 50963

Metsä Tissue

www.metsatissue.com

Firma Metsä Tissue sprawia, że codzienne życie staje się czystsze. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców bibuły w Europie dla gospodarstw domowych i profesjonalistów oraz jednym z wiodących dostawców papieru tłuszczoodpornego na świecie.  
 
Nasze marki to Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin i SAGA. Firma posiada jednostki produkcyjne w pięciu krajach i zatrudnia około 2 500 pracowników. W 2020 r. nasza sprzedaż osiągnęła wartość 1 mld EUR. Firma Metsä Tissue należy do Metsä Group.

Firmę Metsä Tissue można obserwować w mediach społecznościowych: Twitter LinkedIn 

Subscribe

Media

Media